فرمانده حوزه بسیج اصناف آمل خبر داد:

توزیع 300 بسته کمک مومنانه بین بازاریان آسیب دیده کرونایی در آمل

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۹ / اردیبهشت / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
300 بسته حمایتی و معیشتی در قالب رزمایش کمک های مومنانه توسط اعضای شورای بسیج اصناف بین خانواده های بی بضاعت و بازاریان آسیب دیده ناشی از کرونا توزیع شد
توزیع 300 بسته کمک مومنانه بین بازاریان آسیب دیده کرونایی در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، رضا عباسی فرمانده بسیج اصناف شهرستان آمل در حاشیه اجرای رزمایش کمک های مومنانه که به صورت همزمان و متمرکز در سراسر کشور برگزار می شود گفت: رزمایش کمک مومنانه بسیج اصناف شهرستان آمل در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ همزمان با ولادت امام حسن مجتبی و روز اکرام به دستور فرمانده محترم سپاه برگزار شد.

وی در ادامه بیان کرد: متاسفانه با توجه شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور خانوارهای زیادی از جمله خانواده های بی بضاعت و بازاریان و یا خانواده هایی که به نوعی درگیر این بیماری شدند دچار مشکلات مادی شدند . با کمک فرماندهان پایگاه های بسیج اصناف این خانواده ها شناسایی و در قالب رزمایش کمک های مومنانه 300 بسته حمایتی و معیشتی و بهداشتی توسط اعضای شورای بسیج اصناف و پایگاه ها بین خانواده ها توزیع شد.

عباسی  ارزش کل بسته ها را نزدیک به ۱۸۰ میلیون تومان خواند و تصریح کرد: هر بسته از ۶۰۰ تا ۶۳۰ هزار تومان می باشد، این بسته ها حمایتی و معیشتی شامل ۱۹ قلم کالا ازجمله روغن نباتی، خرما، نمک، ماکارونی، عدس و حبوبات، شیرینی، دستمال کاغذی، مایع دستشویی و ظرف شویی، صابون، تاید، دستکش و ماسک است.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: ازهمه عزیزانی که در جمع آوری این بسته های کمک معیشتی بالاخص اتحادیه خواروبار، طلافروشان،  لوازم یدکی و سایر اتحادیه ها که در این امر ما را به صورت مادی و  فرماندهان پایگاه بسیج اصناف که در تهیه بسته بندی و توزیع بسته های معیشتی ما را یاری کردند تقدیر و تشکر می‌کنم.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY3NDQ5
 

 
کیمیا سامانه