رئیس انجمن انبوه سازان آمل:

اجرای 100 میلیونی طرح مومنانه به سفارش مقام معظم رهبری /راه اندازی مجمع خیرین انبوه سازان

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۶ / اردیبهشت / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس مجمع انبوه سازان آمل گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا، زندگی کارگران که روزمزد هستند، دچار مشکلات زیادی شدند از این رو سعی کردیم با وجود شرایط افراد، در کمک بلاعوض، وام و بسته های معیشتی به این قشر آسیب دیده کمک کنیم.
اجرای 100 میلیونی طرح مومنانه به سفارش مقام معظم  رهبری /راه اندازی مجمع خیرین انبوه سازان
 

به گزارش سفیر هراز،جهانگیر آذری در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به فعالیت های مجمع انبوه سازان آمل گفت: تا امروز بیش از 700 میلیون تومان هزینه از زمان شروع ویروس کرونا توسط انبوه سازان انجام شد، که در سه حوزه، پیشگیری، درمان و معیشت خانوارها همراه بود.
وی با بیان اینکه 500 بسته به ارزش بیش از 100 میلیون تومان در مرحله دوم توزیع شد، عنوان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا، زندگی کارگران که روزمزد هستند،  دچار مشکلات زیادی شدند از این رو سعی کردیم با وجود شرایط افراد، در کمک بلاعوض، وام و بسته های معیشتی به این قشر آسیب دیده کمک کنیم.
رئیس مجمع انبوه سازان آمل ادامه داد:به مناسبت طرح مومنانه که مقام معظم  رهبری سفارش کردند، دومین مرحله سبد کالا برای کارگران ساختمانی که نیازمند هستند شناسایی، که هر بسته بیش از ۲۰۰ هزار تومان ارزش دارد.
وی تصریح کرد: زمانی که یک اپیدمی در جامعه اتفاق می افتد، دولت توانایی امکانات فوری برای تمام احاد جامعه را ندارد، در این شرایط انجمن های مردم نهاد و NGO هستند که باید کمک رسانی کنند.
آذری مهم ترین حوزه فعالیت انبوه سازان را در ابتدای کروناپیشگیری و آموزش خواند و تاکید کرد: به کارگران ساختمانی توسط کارفرمایان آموزش های لازم داده شد و تجهیزات پیشگیری مانند ماسک، مواد ضدعفونی توزیع شد.
وی از دیگر فعالیت انبوه سازان را در حوزه درمانی دانست و اظهار کرد: با همراهی شبکه بهداشت و معاونت علوم پزشکی، اقلامی مانند گان های رستاری، ماسک n95، دستکش، خرید دستگاهها اقدام شد که همچنان هم ادامه دارد.
عضو شورای اسلامی آمل از راه اندازی مجمع خیرین انبوه سازان خبر داد و افزود: مجمع انبوه سازان 200 عضو دارد که هر کدام در مجموعه ها و پویش های دیگری نیز در زمان کرونا کمک رسانی کردند، در نظر داریم با ثبت مجمع خیرین این فعالیت را تداوم ببخشیم .
وی در پایان از اصحاب رسانه تشکر کرد و یادآور شد: رسانه ها با انعکاس خبر و نحوه آن ، شوق و امید را در چامعه رواج می دهند و موجب استمرار در کمکرسانی می شوند، امیدواریم روزی برسد که هیچ کسی دچار فقر و مشکلات مالی نباشد.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NDM4
 

 
کیمیا سامانه