مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری مسجد سجادیه آمل:

معجزه مهربانی در پویش همت جوانانه/توزیع 2 هزار افطاری و سحری

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۸ / اردیبهشت / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری مسجد سجادیه گفت: از تولد امام حسن مجتبی(ع) تا 10 شب، 2 هراز افطار و 2 هزار پرس غذایی گرم برای سحر میان خانوادهای کم بضاعت توزیع خواهد شد.
معجزه مهربانی در پویش همت جوانانه/توزیع 2 هزار افطاری و سحری
 

به گزارش سفیر هراز، هادی اصغرنژاد در گفتگو با خبرگار سفیرهراز با اشاره به اینکه از ابتدای شروع  کرونا فعالیت های جهادی مسجد سجادیه آغاز شد، گفت: در ابتدا با ضدعفونی کردن کوچه ها و ساخت مواد ضدعفونی برای اهالی کار را شروع کردیم و دو روز در هفته دوشنبه و پنج شنبه از ساعت 3 الی نماز مغرب تمامی کسانی که نیاز به مواد ضدعفونی دارند، می توانند به مسجد بیایند و مواد ضدعفونی دریافت کنند.

وی با بیان اینکه در شب میلاد امام زمان 2 هزار پکیج توزیع شد، عنوان کرد: ماسک تولید و به کسانی که مراجعه کنند داده می شود و نیز هر هفته 600 محلول تولید و توزیع می شود.

مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری مسجد سجادیه تصریح کرد:250 بسته غذایی به ارزش 500 هزار تومان در میان نیازمندان و قشر آسیب دیده بخاطر شیوع بیماری کرونا توزیع کردیم و مرحله دوم آن 200 بسته و از 15 تا 20 ماه مبارک رمضان خواهد بود و این پیزی جزء معجزه مهربانی نیست.

وی شروع رسمی مرکز نیکوکاری سجادیه را از سال 92 خواند و خاطرنشان کرد: هر ساله در شب عید، ماه مهر، ماه رمضان و مناسبت های مانند شب یلدا به مددجویان این مرکز پکیج غذایی توزیع می شود.

اصغری ادامه داد: با وجودی که 10 مرکز نیکوکاری در آمل وجود دارد، این مرکز برای تمام خانوادههای کم بضاعتی که در خیابان امام رضا (ع) رضوان های فرد قرار دارند خواهد بود، البته در این روزها بخاطر شیوع بیماری کرونا در هر منطقه ای از شهرستان خاواده کم بضاعت معرفی شود، حمایت خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از تولد امام حسن مجتبی(ع) تا 10 شب، 2 هراز افطار و 2 هزار پرس غذایی گرم برای سحر میان خانوادهای کم بضاعت توزیع خواهد شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NDM3
 

 
کیمیا سامانه