شهردار امامزاده عبدالله(ع):

مغفول ماندن پتانسیل بالای گردشگری در امامزاده عبدالله

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۳ / اردیبهشت / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
شهردار امامزاده عبدالله(ع) گفت:اتمام پروژه ورودی شهر از اولویت ماست که تا سه ماه آینده به اتمام می رسد، پروژه پل نیز ساخته شده و باید جابه جایی از شبکه برق و مراحل جانبی انجام شود.
مغفول ماندن پتانسیل بالای گردشگری در امامزاده عبدالله
 

به گزارش سفیر هراز،

مجید حسنی در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به اینکه اتمام پروژههای عمرانی اولویت شهرداری امام زاده عبدالله(ع) است، گفت: اتمام پروژه ساخت پل، خیابان و بلوار 35 متری وصال، میدان دماوند (لیتکوه) از پروژه های نیمه کاره است که دو پروژه اول تا پایان تابستان به اتمام می رسد.

وی با بیان اینکه برخی پروژه ها در مرحله نهایی است، عنوان کرد: در یک لاین زیرساخت و آسفالت انجام شد، که آسفالت آن را اداره کل راه و شهرداری برعهده گرفته است، لاین دیگر بخاطر تملک اراضی متوقف مانده بود که امروز تمام توافق انجام شه و مرحله اداری را طی می کند.

شهردار امامزاده عبدالله(ع) با تاکید 6میلیارد بودجه امسال شهردار اظهار کرد: اتمام پروژه ورودی شهر از اولویت ماست که تا سه ماه آینده به اتمام می رسد، پروژه پل نیز ساخته شده و باید جابه جایی از شبکه برق و مراحل جانبی انجام شود.

وی  شهر امامزاده عبدالله(ع) را از پتانسیل بالایی برخوردار دانست و خاطرنشان کرد: بخصوص در بخش گردشگری جزء برترینهای استان هستیم، موقعیت استراتژی امامزاده عبدالله از لحاظ جغرافیای که در مسیر شاهراه هراز و همینطور نور و آمل است، موقعیت خاصی پیدا کرده و با وجود جنگل و امامزاده عبدالله می توان اهیمت  این شهر را صد چندان دانست.

حسنی از اختصاص 30 میلیون تومان بودجه برای پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد و بیان کرد: از شروع ویروس کرونا، عملیات مستمری برای ضدعفونی کردن سطح شهر بخصوص اماکن عمومی، آهک پاشی، توزیع مواد ضدعفونی در دو مرحله، آموزش توسط فضای مجازی و پایگاهها انجام شد.

وی ادامه داد: 10 میلیون کمک به پرستاران و کادر درمان اختصاص گرفت و برای فاصله گذاری اجتماعی 13 میلیون تومان بودجه اختصاص یافت که خوشبختانه همکارانم در شهرداری در چند شیفت ایستاده اند و همکاری می کنند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NDI1
 

 
کیمیا سامانه