رئیس نظام پزشکی آمل :

توزیع بیش از هزار و 500 بسته حفاظتی در مقابل ویروس کرونا /در بدن همه ما ویروس کرونا وجود دارد

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۰۲ / اردیبهشت / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس نظام پزشکی آمل گفت:افراد آسیب پذیر در مقابل ویروس کرونا باید دقت بیشتری کنند، بیماران قلبی، تنفسی، دیابت، فشار خون و کسانی که مقاومت بدن آنان در مقابل بیماری ها کم شده است، بیماران سرطانی ، ام اس و.. خیلی آسیب پذیر هستند، مراقبت بیشتری داشته باشند.
توزیع بیش از هزار و 500 بسته حفاظتی در مقابل ویروس کرونا /در بدن همه ما ویروس کرونا وجود دارد
 

به گزارش سفیر هراز، منوچهر مجد در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به اینکه پزشکان در صورت ضرورت بیماران باید در مطب حضور داشته باشند، گفت: بیماران در شرایط مورد نیاز به پزشک مراجعه کنند وپزشکان سعی کنند در نوبت دهی برای بیماران زمان مناسب مشخص کنند.

وی با بیان توزیع بیش از هزار و 500 بسته حفاظتی در مقابل ویروس کرونا عنوان کرد: 5 عدد ماسک، 5 عدد گان، محلول ضدعفونی کننده در هر بسته قرار داشت و 400 میلیون تومان وجه نقد برای خرید دستگاههای بیماران کرونا در بیمارستان ها اهدا شد، البته تعدا  زیادی از پزشکان به سهم خودشان کمک های کردند، که ار ضرورت ایجاد کند باز این فعالیت ها ادامه پیدا خواهد کرد.

رئیس نظام پزشکی آمل تصریح کرد: اطلاعیه ای به پزشکان صادر کردیم و به صورت پوستر نیز در مطب نصب شده است، افراد با ماسک و دستش وارد شوند و حتما  فاصله را رعایت کنند، از تماس با سطوح مختلف جلوگیری کنند و در پرداخت ویزیت از کارت بانکی استفاده کنند.

وی از رسانه ها خواست مردم را به در خانه ماندن تشویق کنند و افزود: در این موقعیت زمانی رسانه ها بر روی در خانه ماندن تاکید کنند، حتی کشورهای پیشرفت نیز از این بیماری مرگ ومیر بالایی داشتند، به همین خاطر بهترین راه حل در خانه ماند است.

مجد با تاکید اینکه در بدن همه ما ویروس کرونا خاطرنشان کرد: مقدار این ویروس در بدن ما محدود است و به حد بیماری زا نیست ، وقتی وارد اجتماع می شویم ویروس در بدن افزایش پیدا می کند، قدرت بیماری زاری آن بیشتر می شود و بدن فرد را کنترل می کند، مورچگان را چو بود شیر ژیان را بدرانند از پوست.

وی در پایان توصیه کرد: افراد آسیب پذیر در مقابل ویروس کرونا باید دقت بیشتری کنند، بیماران قلبی، تنفسی، دیابت، فشار خون و کسانی که مقاومت بدن آنان در مقابل بیماری ها کم شده است، بیماران سرطانی ، ام اس و.. خیلی آسیب پذیر هستند، مراقبت بیشتری داشته باشند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NDA2
 

 
کیمیا سامانه