رئیس هلال احمر آمل خبر داد

انجام تست تب سنجی در منطقه پلور محور هراز/ روزانه حدود ۳ هزار اتومبیل کنترل می شوند

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۱ / اسفند / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس هلال احمر آمل اعلام کرد: روزانه بیش از ۳ هزار اتومبیل در ایستگاه پلور محور هراز تست تب سنجی می شوند.
انجام تست تب سنجی در منطقه پلور محور هراز/ روزانه حدود ۳ هزار اتومبیل کنترل می شوند
 

 جمشید نیکزاد در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به شیوع بیماری کرونا گفت: با توجه به مصوبه استانداری در خصوص ستاد پیشگیری کرونا در شهرستان با همکاری اداره  شبکه بهداشت و راهداری در منطقه پلور محور هراز کلیه مسافران تست تب سنجی می شوند.
وی با بیان اینکه بیش از ۳ هزار اتومبیل روزانه تست تب سنجی می شوند، عنوان کرد: از بعدازظهر سه شنبه هفته گذشته حدود ۳ تا ۴ لاین مسافران از جاده هراز به سمت آمل می آمدند که در روز جمعه کاهش قابل توجهی داشتیم .
رئیس هلال احمر آمل ادامه داد: خوشبختانه مشکلی خاصی دیده نشده است، جز سه نفر مشکوک بودند که به تیم دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده شدند.
وی با تاکید اینکه شیوع این بیماری بسیار سریع است، خاطرشان کرد: از هم وطنان می خواهم که با رعایت بهداشت فردی به ریشه کن شدن این بیماری کمک کنند.
نیکزاد تصریح کرد: برای ایجاد ایستگاه در نقاط مختلف شهر اعلام آمادگی کردیم تا به همشهریان آموزش های لازم را در خصوص کرنا دهیم و در صورت وجود سوال راهنمایی کنیم.
وی کنترل این بیماری را با کمک همه افراد جامعه در رعایت بهداشت دانست و تصریح کرد: تنها شرط نابودی این بیماری رواج فرهنگ عمومی در بهداشت فردی است که دراین صورت خود، اطرافیان و خانواده ای سالم خواهیم داشت.
رئیس هلال احمر آمل در پایان اظهار کرد: استرس سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کند، سعی کنید در موارد غیر ضروری از خانه خارج نشوید و مهمانی ها و جلسات را کنسل کنید، از تجمع خوداری کنید و از تماس با افراد مشکوک به بیماری فاصله بگیرید.
انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MzQy
 

 
کیمیا سامانه