رئیس شورای شهر آمل:

ضدعفونی تمام معابر سطح شهر آمل/ بودجه 99 شهرداری آمل 33 افزایش می‌یابد

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۱ / اسفند / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس شورای شهر آمل گفت: کلیه ناوگان حمل و نقل کاملا ضدعفونی شد، چند هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده خریداری شد تا معابر اصلی، فرعی و مغاره ها و.. ضدعفونی شوند.
ضدعفونی تمام معابر سطح شهر آمل/ بودجه 99 شهرداری آمل 33 افزایش می‌یابد
 

به گزارش سفیر هراز،خسروابراهیم زاده در جلسه علنی شورای شهرآمل با اشاره به افزایش 33 درصدی بودجه سال 99 گفت: بودجه سال 99، 200 میلیارد تومان تخکین زده شد که از سال گذشته 33 درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه بیشترین افزایش هزینه در هزینه های جاری بوده است، عنوان کرد: در فصل هزینه های جاری در سال98، ۶۳ میلیارد تومان و پیشنهاد سال آینده ۷۹ میلیارد تومان، هزینه های جاری نیروهای حجمی در دو مجموعه فضا سبز ۹۸ بودجه در حدود ۱۴ میلیارد۷۰۰ تومان و سال 99، ۱۷ میلیارد و  ۵۰۰ پیشنهاد شده است.
رئیس شورای شهر آمل ادامه داد: ۱۲۰ میلیارد هزینه جاری پیش بینی شده است، همچنین بودجه سازمان پسماند در امسال 17  میلیارد و ۷۰۰  بود که در سال 99، 26 میلیارد و ۹۰۰ افزایش داشتیم.
وی ازمصوب شدن بودجه ۹۹ در جلسات بعدی شورا خبر داد و افزود: با توجه به تاخیری که شهرداری در ارسال بودجه پیشنهادی داشته است و باید تا ۱۵ دی ماه ارسال می شد، اما سه شنبه هفته گذشته تحویل داده شد، تصویب بودجه نیز با تاخیر همراه خواهد بود.
ابراهیم زاده درخصوص درآمد پایدار شهرداری عنوان کرد: جلسات متعددی در خصوص رودخانه هراز داشتیم که در ایجاد درامد پایدار شهرداری نقش موثری خواهد داشت که در سال آینده شروع بکار خواهیم کرد.
وی از اجرایی شدن فاز 2 بلوار ولایت جنوبی در سال آینده بیان کرد و یادآور شد: امسال به دلیل شرایط موجود نتوانستیم به خوبی در حوزه آسفالت فعالیت کنیم، اما برای سال آینده برنامه های خوبی خواهیم داشت، جابه حایی شهرداری مرکزی در بلوار آزادگان و ایجاد فرهنگسرا در شهرداری فعلی از دیگر برنامه های سال پیش رو خواهد بود.
رئیس شورای شهر آمل به فصل جدیدی برای درآمد اشاره کرد و افزود: شهرداری به سمتی می رود که اهرم دارمدی خود را بالا می برد، صدور پروانه ممیزی شهرداری به صوت درست و صحیح باید اجرا شود که می تواند حداقل ۵۰۰ میلیارد درآمدزایی کند.
وی از فعالیت رسانه ها و فضای مجازی در ورود به بیماری کرنا تشکر کرد و افزود: رسانه ها و شبکه های مجازی در توصیه پزشکی فعالیت خوبی داشتند و باید تشکرویژه به سربازان عملیات کرنا که پزشکان و پرستاران هستند، تا پای جان خودبرای سلامتی هم وطنان تلاش می کنند.
ابراهیم زاده تصریح کرد: فعالیت های خوبی در سطح شهراجرا شد، تمام معابر سطح شهر آهک پاشی شدند، کلیه ناوگان حمل و نقل کاملا ضدعفونی انجام شد، چند هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده خریداری شد تا معابر اصلی، فرعی و مغاره ها و.. ضدعفونی شوند.
وی در پایان توصیه کرد: ادارات به وابسته ارتباط با ارباع رجوع درگیر بیماری کرنا هستند، مراجعات غیرضروری را کم کنید، از پارک کنار خیابون های اصلی استفاده نکنید، برای مقابله با این بیماری تقاضا داریم با توجه به اوج واگیر بودن آن در این هفته از حضور در خیابان ها و تجمعات اجتناب کنند تا مه با هم با این بیماری بجنگیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY3MzQw
 

 
کیمیا سامانه