مسئول بسیج اصناف آمل خبر داد

کشف 120 قلم کالای احتکار شده در آمل

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۸ / اسفند / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مسئول بسیج اصناف آمل گفت: بازرسی ها در شهرستان موکدا و بصورت شبانه روزی برقرار است و نتایج آن از طریق رسانه ها به استحضار مردم شریف خواهد رسید.
کشف 120 قلم کالای احتکار شده در آمل
 

به گزارش رضا عباسی در گفت‌وگو با سفیر هراز، با اعلام خبر کشف چند قلم مواد ضدعفونی کننده در شهرستان آمل گفت: در پی رسیدگی به گزارشات واصله و طی بازرسی از واحدهای مشکوک به احتکار و گرانفروشی مواد ضد عفونی کننده و سایر مایحتاج بهداشتی در ایام شیوع بیماری کرونا، ۵۱ عدد مایع ضد عفونی کننده یک لیتری و ۷۲ عدد مایع ضدعفونی کننده دست۱۲۰ میلی لیتری کشف شد.


وی افزود: با تشکیل گروه‌های مشترک بازرسی و پشتیبانی دستگاه‌های نظارتی و با دستور دادستان و فرمانده سپاه آمل موفق به کشف انبار و محل دپوی این اقلام شدیم.

مسئول بسیج اصناف آمل با بیان اینکه این اقلام جهت استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی تحویل مراجع و سازمانهای ذیربط شد، تصریح کرد: بازرسی ها در شهرستان موکدا و بصورت شبانه روزی برقرار است و نتایج آن از طریق رسانه ها به استحضار مردم شریف خواهد رسید. 

وی در پایان از عزیزانی که در امر تهیه و توزیع این اقلام فعال هستند تشکر کرد و افزود: از این عزیزان در خواست می گردد اقلام را با قیمت منصفانه و در اسرع وقت در اختیار عموم مردم قرار دهند.
انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MzQ5
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه