جهت پیگیری روند درمان بیماران کرونایی،

فرمانده سپاه آمل از بیمارستان امام خمینی(ره) بازدید کرد/ تصاویر

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۵ / اسفند / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
سرهنگ جابر عسکری فرمانده سپاه آمل صبح امروز در دیدار با پرسنل خدوم بیمارستان امام خمینی(ره) از زحمات آنها تقدیر و تشکر کردند.
فرمانده سپاه آمل از بیمارستان امام خمینی(ره) بازدید کرد/ تصاویر
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ جابر عسکری فرمانده سپاه آمل صبح امروز در دیدار با پرسنل خدوم بیمارستان امام خمینی(ره) از زحمات آنها تقدیر و تشکر کردند.
وی همچنین با حضور در بخش های درگیر با بیماری‌ کرونا ضمن تقدیر و تشکر از پرستاران این بخش ها، از نزدیک درد و دل آنها را شنید و قول دادند سپاه و بسیج کما فسابق با تمام توان و ظرفیت برای تسهیل امور در خدمت آنها خواهد بود و پیام آنها را به مسئولان خواهد رساند و انشاءالله با پیگیری مستمر و حضور جهادی کادر درمانی که در واقع رزمندگان جان بر کف این عرصه هستند مشکلات پیشرو حل خواهد شد و از بیماران نیز عیادت کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل همچنین در  نشستی که با  کادر درمانی بیمارستان داشت، یادآور شد: تمام تلاش بر این است وجوهاتی که جهت مبارزه با بیماری کرونا جمع آوری شده لزوما در این مسیر هزینه شود و خواستار پرهیز از هزینه های زیرساختی غیر مرتبط با کرونا در بیمارستان شد.
وی در ادامه ضمن تشکر از همه ی دستگاه ها که با غیرت پای کار هستند از زحمات امام جمعه، فرماندار و به خصوص دادستان شهرستان هم به صورت ویژه ای تشکر کرد.
سرهنگ پاسدار جابر عسکری همچنین از نزدیک با‌همراهان این بیماران گفتگو کرد و ضمن شنیدن درد و دل آنها از مسئولین بیمارستان خواستار‌ رسیدگی به مطالبات به حق این عزیزان شد.
وی در پایان ضمن تشکر از زحمات بسیج جامعه ی پزشکی به مسئول آن یادآوری کرد: بنابه راهبرد مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "کاری کنیم بیمار جز بیماری رنج دیگری نداشته باشد" خواستار پیگیری همه ی مطالبات بیماران و همراهان آنها در اسرع وقت شد.

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MzQ3
 

 
کیمیا سامانه