معاون پژوهشی مرکز اسناد انقلاب اسلامی کشور در آمل:

سازش با استکبار در طول تاریخ حاصلی جز عقب نشینی نداشت/ با انتخاب نماینده‌ای شایسته مکتب حاج قاسم و نظریه مقاومت را در اجرای قانون پیاده کنیم

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۲ / بهمن / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
معاون پژوهشی مرکز اسناد انقلاب اسلامی کشور گفت: مهم‌ترین مساله‌ای امروز انتخابات است که با انتخاب نماینده‌ای شایسته و متدین مکتب حاج قاسم و نظریه مقاومت را در اجرای قانون پیاده کنیم.
سازش با استکبار در طول تاریخ حاصلی جز عقب نشینی نداشت/ با انتخاب نماینده‌ای شایسته مکتب حاج قاسم و نظریه مقاومت را در اجرای قانون پیاده کنیم
 

به گزارش سفیر هراز، محمد مهدی اسماعیلی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن که با حضور پرشور مردم آمل همراه بود با اشاره به اینکه حاج قاسم سلیمانی علمدار پیشرفت منطقه است، گفت: ایران با توجه به هزینه هفت میلیون دلاری آمریکا در منطقه و اشغال عراق و افغانستان، همچنان قدرت منطقه است؛ چرا که کشور ما برگرفته از آرمان‌های کربلا و مکتب عاشورا است و مقاومت مدیون چهره‌هایی چون سردار سلیمانی است.


وی با بیان اینکه دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی عزت و سربلندی کشور است، عنوان کرد:  امروز انقلاب اسلامی وارد 42 سالگی خود شد که خون هزاران شهید آن را ساخته است در حالی که دشمنان اسلام با نقشه و توطئه علیه این نظام گام برداشته اند.

معاون پژوهشی مرکز اسناد انقلاب اسلامی کشور راهپیمایی امروز را باشکوه خواند و افزود: با وجود سرمای هوا شاهد حضور پر شور و حداکثری مردم با بصیرت بودیم که همیشه پای آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب هستند و در صحنه حضور دارند.

این مسئول یادآور شد: آغاز نهضت انقلاب در مهر ماه سال 41 در فاطمیه و به نام حضرت فاطمه زهرا (س) آغاز شد، بی دلیل نبود که رمز تمام عملیات‌ها و پیروزی‌های مان با نام یا زهرا بود.

اسماعیلی رهبر انقلاب و حاج قاسم را از محبوب‌ترین شخصیت‌ها دانست و اظهار کرد: امروز تفکر انقلابی و نظریه مقاومت در منطقه، شمال آفریقا و غرب آسیا در جریان است، آیندگان بهتر می‌توانند در این مورد بنویسند؛ چرا که ما در جریان این نعمت هستیم و در بیان این افتخارات کلمات قاصرند.

وی ادامه داد: هر جا پیشرفت را احساس کردیم در کنار نظریه مقاومت بوده است، حضور سربازانی چون حاج قاسم باعث آن شد امروز پیام انقلاب مرزهای جغرافیا را درنوردیده و در دنیا مخاطب دارد.

معاون پژوهشی مرکز اسناد انقلاب اسلامی کشور سازش با استکبار را در طول تاریخ حاصلی جز عقب نشینی ندانست و گفت: برخی در مقابل نظریه مقاوت حرف از سازش می‌زنند، در حالی که برای هیچ ملتی و در هر نقط از تاریخ، سازش با استکبار و غرب را جز تعظیم و عقب نشینی حاصلی نخواهد داشت.

اسماعیلی به انتخابات اسفند ماه اشاره کرد و افزود: مهم‌ترین مساله‌ای امروز انتخابات است که با انتخاب نماینده‌ای شایسته و متدین مکتب حاج قاسم و نظریه مقاومت را در اجرای قانون پیاده کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: نماینده مجلس شورای اسلامی باید بدون لکنت زبان و با عزت از آرمان‌های انقلاب دفاع کند، به همین خاطر باید سعی کنیم نماینده‌ای اصلح انتخاب کنیم تا انقلاب اسلامی را در مقابل دشمنان بیش از پیش بیمه کند.

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MzIy
 

 
کیمیا سامانه