مدیر کل کمیته امداد استان مازندران مطرح کرد:

افتتاح ۸۰ طرح خود اشتغالی مازندران در ایام دهه فجر/ نبود وسایل ضروری از مشکلات عمده مددجویان

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۷ / بهمن / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مدیر کل کمیته امداد استان مازندران گفت: ۸۰ طرح خود اشتغالی در دهه فجر در مازندران افتتاح شد که تلاش می‌کنیم تا آخر سال این عدد به ۵ هزار طرح خود اشتغالی برسد.
افتتاح ۸۰ طرح خود اشتغالی مازندران در ایام دهه فجر/ نبود وسایل ضروری از مشکلات عمده مددجویان
 

رضا نوروزی جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به یک هزار و ۱۰۰ طرح اشتغال‌زایی در مازندران، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های کمیته امداد توانمندسازی خانواده‌ها است، تا با طرح‌های اشتغال‌ موفق و حمایت از آنها بتوانیم به شعار اقتصاد مقاومتی که تاکید رهبری است جامعه عمل بپوشانیم.

 

وی با بیان اینکه ۸۰ طرح اشتغال در دهه فجر در مازندران افتتاح شد، عنوان کرد: تلاش می‌کنیم تا آخر سال این عدد به ۵ هزار طرح خود اشتغالی برسد.

 

 مدیر کل کمیته امداد استان مازندران یکی از مشکلات مددجویان را نبود وسایل ضروری خواند و افزود: در حوزه وسایل ضروری یکی از مشکلات گازرسانی است که توانستیم بیش از یک هزار و ۱۰۰ لوله کشی انجام دهیم، تهیه لوازم برای وسایل گرمایشی حدود ۱۸۰۰ آبگرمکن نیاز داریم که امیدواریم با همکاری خیرین انجام شود.

 

این مسئول با بیان اینکه سال گذشته ۷ هزار بخاری تهیه شد، تصریح کرد: امسال ۱۰۰ دستگاه یخچال تهیه و به خانواده‌های نیازمند اهدا شد.

 

نوروزی در پایان خاطر نشان کرد: حضور و حمایت‌های سپاه، مجمع خیرین همواره کمک رسان و تسهیل کننده در امر کمک رسانی به خانواده‌های نیازمند بوده است.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MzI3
 

 
کیمیا سامانه