فرمانده سپاه آمل مطرح کرد:

افتتاح ۲۲ خانه محروم تا پایان امسال در آمل/ مردم در همه شرایط از انقلاب دفاع کردند

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۷ / بهمن / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه امل گفت:امسال ۳۲ خانه محروم برای ساخت معرفی شد که ۱۹ خانه افتتاح و ۲۲ خانه باقی مانده انشالله تا پایان سال افتتاح می‌شود.
افتتاح ۲۲ خانه محروم تا پایان امسال در آمل/ مردم در همه شرایط از انقلاب دفاع کردند
 

جابر عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به افتتاح خانه‌های محروم در شهرستان آمل گفت: امسال ۳۲ خانه محروم برای ساخت معرفی شد که ۱۹ خانه افتتاح و ۲۲ خانه باقی مانده که انشالله تا پایان سال افتتاح می‌شود.

 

 وی با بیان اینکه سپاه و بسیج  خدمت‌رسان جامعه هستند، گفت: بعد از جنگ تحمیلی سپاه بخشی از ظرفیت خود را در خدمت‌رسانی و محرومیت زدایی ایفا کرد که خوشبختانه عملکرد خوبی داشت.

 

 فرمانده سپاه آمل در ادامه یادآور شد: بخشی از هزینه‌های خانه‌های محروم را کمیته امداد و بخشی را مجموعه خیرین بسیج سازندگی تامین می‌کنند و خودروهای جهادی نیز خدمت رسانی دارند.

 

این مسئول هزینه خانه‌های محروم را بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون عنوان کرد و افزود: ۳۰ میلیون از از طرف کمیته امداد و هزینه‌های مجمع خیرین و گروه‌های جهادی پرداخت می‌شود‌.

 

سرهنگ عسگری ادامه داد :همه این اتفاقات خوب هدیه مقام معظم رهبری است، تلاش نیروهای انقلابی در ارائه رفاه بیشتر برای جامعه، اثرگداری خوبی دارد.

 

وی در پایان ۲۲ بهمن امسال را متفاوت‌تر از سال‌های گذاشته دانست و خاطرنشان کرد: ۴۱ سال مردم به آب و هوا، شرایط اقتصادی و مشکلات نگاه نکردند، در همه شرایط از انقلاب حمایت کردند، به صحنه آمدند و اتفاق خوبی رقم زدند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MzI2
 

 
کیمیا سامانه