مدیر عامل شرکت توزیع برق استان مازندران:

۲۳ درصد مشترکین برق صنعتی استان از آمل هستند/ شرکت توزیع برق مازندران رکوردار افتتاح پروژه‌های دهه فجر

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۱ / بهمن / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان مازندران گفت: ۲۳ درصد مشترکین برق صنعتی استان از آمل هستند که این نشان از ظرفیت بالای این شهرستان دارد.
۲۳ درصد مشترکین برق صنعتی استان از آمل هستند/ شرکت توزیع برق مازندران رکوردار افتتاح پروژه‌های دهه فجر
 

به گزارش سفیر هراز، رضا غفاری در نشست شورای اداری فرمانداری ویژه آمل گفت: شرکت توزیع برق مازندران با ۱۱۴ پروژه و ۲۷۰ میلیارد هزینه رکوردار افتتاح پروژه‌های دهه فجر بوده است.
 

وی با بیان اینکه آمل ۱۶ درصد مشترکین برق استان را به خود اختصاص داده است، عنوان کرد: ۲۳ درصد مشترکین برق صنعتی استان از آمل هستند که این نشان از ظرفیت بالای این شهرستان دارد.

 

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان مازندران با بیان اینکه هم‌زمان ۱۱ درصد پیک مصرفی استان برای آمل بوده که کمترین میزان تلفات را داشته است، خاطرنشان کرد: در مدیریت مصرف، گام‌های ارزنده‌ای انجام شد که امیدواریم در تابستان ۹۹ نیز با ما همکاری کنند و درجه کولر را روی ۲۴ تا ۲۶ قرار دهند.

 

این مسئول درآمدزایی شرکت برق را از 2 طریق عنوان کرد و گفت: فروش انشعابات و وصول مطالبات ۲ بخش درآمدزایی شرکت برق است که خوشبختانه بدهی از شهروندان نداریم و همیشه سعی کردیم در صنایع کمترین اعمال خاموشی را داشته باشیم.


غفاری با تاکید بر شعار اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: رفتار ما با صنایع خوب است و سعی می‌کنیم کمترین اعمال خاموشی را داشته باشیم تا چرخ صنعت بچرخد.

 

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان مازندران در پایان خاطرنشان کرد: پرداخت به موقع هزینه چرخه برق را بالا می‌برد، وصول در راستای هزینه برق مصرفی باعث افزایش بودجه شهرستان می‌شود و بودجه‌ها براساس آن خواهد بود که به نفع شهروندان است.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MzE3
 

 
کیمیا سامانه