مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران عنوان کرد:

200 خبرنگار مازندرانی بیمه حوادث می‌شوند/ تخفیف درمانگاه ولایت آمل برای اعضای خانه مطبوعات

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۷ / بهمن / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران گفت: خبرنگاران تا سقف 30 میلیون تومان به مدت یک سال بیمه حوادث می شوند، تلاش می کنیم در مرحله دوم افراد بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم.
200 خبرنگار مازندرانی بیمه حوادث می‌شوند/ تخفیف درمانگاه ولایت آمل برای اعضای خانه مطبوعات
 

سینا قربانی در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه ۲۰۰ خبرنگار از بیمه حوادث برخوردار می شوند، اظهار کرد: نداشتن بیمه از چالش های خبرنگاران است که با وجود عدم امنیت شغلی و شرایط اقتصادی این مشکل برای اصحاب رسانه دوچندان می شود.


وی با بیان اینکه بیش از ۳۰ رسانه فعال در استان مازندران وجود دارد، عنوان کرد: به مدیر رسانه ها اعلام می شود تا یک یا 2 خبرنگار معرفی کنن، در مرحله اول ۲۰۰ خبرنگار تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرند.


مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران یادآور شد: بیمه حوادث انفرادی تا سقف ۳۰ میلیون تومان و به مدت یک سال خبرنگاران را در تامین هزینه های حوادث احتمالی یاری می کند.


این مسئول از تخفیف ۱۸ درصد برای خبرنگاران در درمانگاه ولایت آمل خبر داد و گفت: درمانگاه ولایت، یکی از مجهز ترین درمانگاه های شهرستان است که طبق تفاهم نامه اعضای خانه مطبوعات و خانواده های آنها با معرفی و کارت شناسایی می توانند از امکانات این درمانگاه استفاده کنند‌.


قربانی در ادامه تصریح کرد: دندانپزشکی، ارتوپد، پزشک عمومی، متخصص و ... خدمات این درمانگاه که شامل ۱۸ درصد تخفیف برای اعضای خانه مطبوعات است.


وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش مان این است که کمک کننده وضعیت خبرنگاران باشیم و بتوانیم در مرحله دوم افراد بیشتری را تحت پوشش بیمه حوادث قرار دهیم.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3Mjgw
 

 
کیمیا سامانه