رئیس هیئت اسکیت آمل خبر داد

آغاز به کار خانه اسکیت در آمل/ قهرمانی ۵ سال متوالی آمل در مسابقات اسکیت مازندران

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۳ / بهمن / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس هئیت اسکیت آمل گفت: نایب قهرمانی مسابقات اسکیت سرعت کشوری، حضور یک مربی در کلاس مدرس اسکیت، حضور سه بازیکن در مربیگری درجه سه و یک نماینده در کلاس مربیگیری درجه از عملکردهای این هیئت است.
آغاز به کار خانه اسکیت در آمل/ قهرمانی ۵ سال متوالی آمل در مسابقات اسکیت مازندران
 

به گزارش سفیر هراز، روح الله قاسمی در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره افتتاح خانه اسکیت در آمل گفت: با وجود اینکه اسکیت ورزش نوپایی در آمل است، استعدادهایی زیادی در این شهرستان وجود دارد و استقبال خوبی شده است.

وی آمل را دارای پتانسیل بالایی در اسکیت خواند و خاطرنشان کرد:سه سال متوالی دوره قهرمانی اسکیت سرعت را برگزار کردیم و دو دوره قهرمانی اسکیت رولبال در دو بخش اقایان و بانوان به خوبی برگطار شدند.


ریس هیت اسکیت شهرستان آمل تصریح کرد: مقام سوم اسکیت روبال در بخش جوانان زیر ۱۷ در دو بخش آقایان و بانوان، دعوت یک بازیکین روبالی به تیم ملی از دیگر افتخارات این شهرستان است.
وی ادامه داد: نایب قهرمانی مسابقات اسکیت سرعت کشوری، حضور یک مربی در کلاس مدرس اسکیت، حضور سه بازیکن در مربیگری درجه سه و یک نماینده در کلاس مربیگیری درجه از عملکردهای این هیئت است. 

قاسمی با بیان افتخارات ورزشکاران اسکیت آملی در استان عنوان کرد: ۵ سال متوالی قهرمان مازندران شدیم و همچنین ۵ بازیکن اصلی روبال اسکیت  مازندران از بازیکنان آملی هستند.

ریس هیئت به هیجان انگیز بودن این رشته اشاره کرد و گفت: بسیاری از جوانان و نوجوانان بخاطر هیجان داشتن این رشته را دوست دارند و می تواند تاثیر زیادی برای جذب جوانان به ورزش داشته باشد.

 


 

 

کد مطلب: MTY3MjY5
 
 
کیمیا سامانه