امام جمعه آمل مطرح کرد:

حماسه اسلامی 6 بهمن سند افتخار و برگ برنده دیار علویان

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۶ / بهمن / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل با بیان اینکه حماسه 6 بهمن غرور ملی مردم مازندران و آمل را رقم زد، گفت: سند پرافتخاری برای ماست که باید حفظ شود و آیندگان از وحدت، رشادت ها و فداکاری های مردم به نیکی یاد کنند.
حماسه اسلامی 6 بهمن سند افتخار و برگ برنده دیار علویان
 

حجت الاسلام و المسلمین سیدجلیل مرتضوی در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به حماسه ۶ بهمن آمل اظهار کرد: حماسه اسلامی 6 بهمن آمل سند افتخار و برگ برنده دیار علویان که هزار سنگر در وصیت نامه سیاسی امام خمینی رحمة الله مزین شده است.


وی با بیان اینکه این حماسه غرور ملی مردم مازندران و آمل را رقم زد، عنوان کرد: سند پر افتخاری برای ماست که باید حفظ شود و آیندگان از وحدت، رشادت ها و فداکاری های مردم به نیکی یاد کنند.


امام جمعه آمل در ادامه یادآور شد: همه بایستی تفکر زیبای مردم آمل در سال ۶۰ را بشناسند و به آن عمل کنند؛ نه البته یک قشر خاص و محدود بلکه تمام مردم کوچه و خیابان باید با فرهنگ حماسه ۶ بهمن آشنا شوند.


حجت الاسلام مرتضوی برنامه های حماسه ۶ بهمن را خوب اما ناکافی خواند و خاطرنشان کرد: این ضعف ماست، با توجه به اینکه تنها شهری هستیم در وصیت نامه حضرت امام (ره) به عنوان بزرگترین و زیباترین حماسه مقاومت شهری نامبرده شده است؛ چقدر توانستیم این را در سطح کشور و جوامع بین المللی فرهنگسازی کنیم، قهرمانی آمل را باید به تصویر بکشیم که نماد غرور ملی ماست.

وی با تاکید بر اینکه دیدار با مقام معظم رهبری دیدار با ولی امر مسلمین جهان است، اظهار کرد: تمام تلاشمان این است که خواسته مردم یعنی دیدار با رهبری را جامعه عمل بپوشانیم و این اتفاق بیافتد.


امام جمعه آمل در پایان خاطرنشان کرد: امروز جوانان  معتقدی داریم که زمان سختی را سپری می کنند و با وجود مشکلات اقتصادی و فشارهای دشمن دست از ارزش هایشان نمی کشند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MjUw
 

 
کیمیا سامانه