رئیس هلال احمر آمل خبر داد

ارسال نخستین محموله کمک های مردم آمل به مناطق سیل زده سیستان/ استقبال مردم در کمک رسانی ستودنی است

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۸ / دی / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس جمعیت هلال احمر آمل گفت: استقبال مردم در این دو روز ستودنی است و امروز نخستین محموله کمک ها به سیستان ارسال می شود.
ارسال نخستین محموله کمک های مردم آمل به مناطق سیل زده سیستان/ استقبال مردم در کمک رسانی ستودنی است
 

به گزارش سفیر هراز، جمشید نیکزاد در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به برپایی دو پایگاه کمک های مردمی هلال احمر در آمل گفت: استقبال مردم در این دو روز ستودنی بود و فردا نخستین کمک های مردمی همراه نمایندگان ما به مناطق سیل زده خواهند رفت.
وی ادامه داد: با بیان اعلام جمعیت هلال احمر و صحبت رهبری برای کمک رسانی، شاهد استقبال خوبی بودیم.
رییس هلال احمر آمل با بیان کمکهای مردمی در این دو روز عنوان کرد: ۶۴۷ تخته پتو ، ۶ هزار و ۸۴۷ کنسرو که ۶ ماه تاریخ انقضا دارند، بیش از صد بسته محصولات بهداشتی از جمله کالاهای جمع اوری شده است.
وی از شماره حساب ۹۹۹۹۹ برای کمک های نقدی گفت و افزود:۵۰ میلیون ریال کمک های نقدی شده است و بیش از ۱۵۰ بسته پوشک بچه جمع اوری شده است.
نیکزاد تصریح کرد: ۴۰ هزار عدد بیسکوبیت و  ۲۰ هزار قرص نان لواش جمع آوری شده است که جای تشکر دارد.
وی از مجمع خیرین آمل و مردم این شهرستان تشکر کرد و یادآور شد: در دورههای قبل هم سیل مهربانی داشتیم و کمک های زیادی از طرف مردم جمع آوری می شد؛ اما احساس میکنم تا به امروز استقبال از دفعه های قبل بیشتر بوده است.
رییس هلاح احمر آمل خاطرنشان کرد: محموله کمک های مردمی با کمک مجمع خیرین همراه با
نمایندههای ما و مردم در توزیع و نظارت به مناطق سیل زده خودهند رفت.
وی با بیان اینکه تیمهای واکنش سریع از استان به مناطق سیل زده رفتند، عنوان کرد: بخاطر شرایط آب و هوا و سامانه بارشی در اماده باش هستیم و بیشتر از استانهای معین استان سیستان به این منطقه رفتند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3MjM0
 

 
کیمیا سامانه