رئیس شورای اسلامی شهر آمل:

اختصاص 10 میلیارد تومان برای آزادسازی حریم رودخانه هراز

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۸ / دی / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس شورای شهر آمل با عنوان اینکه اختلاف میان اعضای شورای شهر شاید در همه جا وجود داشته باشد، گفت: همه اعضا در کنار یکدیگر هستیم و در اکثر مصوبات جریان خاصی نداشتیم و نمی گذاریم هیچ اختلافی دامن گیر منافع شهروندان شود و به پیکره شهر ضربه بزند.
اختصاص 10 میلیارد تومان برای آزادسازی حریم رودخانه هراز
 

خسرو ابراهیم زاده در گفت و گو با سفیر هراز با اشاره به ظرفیت بالای رودخانه هراز اظهار کرد: پس از نشست های زیادی که انجام شد، ۱۰ میلیارد تومان برای استارت اولیه آزاد سازی حریم و بسترسازی رودخانه در نظر گرفته شد که با سرمایه گذاری و تخصیص بودجه ملی می توان از این پتانسیل استفاده کرد.


وی با بیان اینکه اجرای این پروژه می تواند رویکرد گردشگری را در شهرستان بالا ببرد، عنوان کرد: با توجه به اینکه آمل دروازه ورودی استان است می توان از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد که علاوه بر مزیت اقتصادی، باعث شور و نشاط اجتماعی نیز می شود.


رئیس شورای شهر آمل وظایف اصلی شورا را خدمات رسانی دانست و تاکید کرد: در حوزه آسفالت محلات فعالیت هایی انجام شد و چون به پایان سال نزدیک می شویم زیباسازی شهری با فعالیت بیشتری انجام می شود.


این مسئول با عنوان اینکه اختلاف میان اعضای شورای شهر شاید در همه جا وجود داشته باشد، یادآور شد:  همه اعضا در کنار یکدیگر هستیم و در اکثر مصوبات جریان خاصی نداشته ایم و نمی گذاریم هیچ اختلافی دامن گیر منافع شهروندان شود و به پیکره شهر ضربه بزند، سعی می کنیم این فضا را مدیریت کنیم، اما شیطنت هایی می شود که اصلا به صلاح هیچ کس نیست.

 

ابراهیم زاده با اشاره به مشکل زباله تصریح کرد: در مشکل زباله، کم فروشی نکردیم، تمام سعی مان این است  تا مساله این غده سرطانی را حل کنیم که حتی فراتر از وظایف مان بود.


وی در پایان به اختصاص ۱۰ میلیارد برای پسماند اشاره کرد و گفت: زباله بزرگترین مشکل شهرستان بوده که از ماه ها گذشته شرکت اکرین برآوردهای مالی ‌را اعلام کرده است، باید زمان و مکان پروژه ها اعلام شود تا اجرا تحقق پیدا کند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MjAz
 

 
کیمیا سامانه