دبیر کمیته فوتسال بانوان آمل:

حضور تیم فوتسال بانوان آمل در لیگ دسته یک کشور مایه افتخار است/ اسپانسرها تمایلی برای سرمایه گذاری در ورزش بانوان ندارند

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۹ / آذر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
دبیر کمیته فوتسال بانوان آمل گفت:با وجود موفقیت های بانوان در همه زمینه ها متاسفانه اسپانسرها کمتر حاضر می شوند که در ورزش بانوان سرمایه گذاری کنند و این بزرگترین مشکل ورزش بانوان است.
حضور تیم فوتسال بانوان آمل در لیگ دسته یک کشور مایه افتخار است/ اسپانسرها تمایلی برای سرمایه گذاری در ورزش بانوان ندارند
 

رقیه محمودپور در گفت وگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه آمل از ظرفیت بالایی در فوتبال بانوان برخوردار است، اظهار کرد: استعدادهای زیادی در این رشته وجود دارند که متاسفانه بسیاری از آنها بعد از مدتی فوتبال را رها می کنند، خانوادها و مربیان باید از این بازیکنان حمایت و در آنها انگیزه لازم را ایجاد کنند.


وی با بیان اینکه باید فوتبال را از پایه تقویت کرد، گفت: در نظر دارم با استعدادیابی هایی که انجام می دهیم تیم های نونهالان و جوانان را  تشکیل داده تا با آمادگی بهتری روانه مسابقات شوند.


دبیر کمیته فوتسال بانوان آمل در ادامه تصریح کرد: در چند سال اخیر تیم هیئت فوتسال بانوان آمل در لیگ دسته یک کشور قرار دارد که مایه افتخار استان و شهرستان است.


محمودپور به برخی مشکلات ورزش بانوان اشاره کرد و افزود: با وجود موفقیت های بانوان در همه زمینه ها متاسفانه اسپانسرها کمتر حاضر می شوند که در ورزش بانوان سرمایه گذاری کنند و این بزرگترین مشکل ورزش بانوان است.


موسس نخستین مدرسه فوتسال بانوان استان در پایان با تاکید بر اینکه ورزش مایه ارتقای سلامت جامعه است، خاطرنشان کرد: بانوان نقش کلیدی جامعه و یک خانواده پویا را ایفا می کنند و قطعا برای تاثیرگذاری بیشتر به سلامت جسمی نیازمند هستند که ورزش می تواند این نیاز را حل کند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTcy
 

 
کیمیا سامانه