مدیر عامل تعاونی جامعه ورزش آمل مطرح کرد:

ایستگاه سلامت آمل با هدف ارتقای سلامت و افزایش تندرستی/ مراجعه روزانه بیش از ۳۰۰ نفر برای اندازه گیری وزن و قد

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۸ / آذر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مدیر عامل تعاونی جامعه ورزش آمل گفت: روزانه بیش از ۳۰۰ نفر برای اندازه گیری وزن و قد مراجعه می کنند و بیش از ۱۲ دوره تست قند، فشار خون و تغذیه در این مجموعه برگزار شده است.
ایستگاه سلامت آمل با هدف ارتقای سلامت و افزایش تندرستی/ مراجعه روزانه بیش از ۳۰۰ نفر برای اندازه گیری وزن و قد
 

رمضان یگانگی در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه ایستگاه سلامت آمل از سال ۹۴ شروع به فعالیت کرد، گفت: با هدف ارتقا سلامت و افزایش تندرستی شهروندان این مجموعه شکل گرفت تا بتواند با ارائه فعالیت های رایگان جامعه را به سمت نشاط اجتماعی سوق دهد.


وی با بیان اینکه تمام مشاوره ها با بهترین متخصصان این حوزه انجام می شود، عنوان کرد: در این ایستگاه مشاوره پزشکی و ورزشی، فعالیت های پزشکی مانند تست قند و فشار خون، تغذیه و رژیم غذایی، بینایی سنجی، حرکات اصلاحی و... انجام می شود.


مدیر عامل تعاونی جامعه ورزش آمل در ادامه یادآور شد: در این مجموعه مشاوره بدنسازی و روانشناسی ورزشی، مشاوره استعدایابی ورزشی، مشاوره بررسی ساختار قامتی، دردهای عضلانی اسکلتی انجام می شود.


یگانگی با بیان اینکه این فعالیت ها با حمایت انجمن دیابت آمل، درمانگاه شهید رجایی، شبکه بهداشت انجام می شود، تصریح کرد: روزانه بیش از ۳۰۰ نفر برای اندازه گیری وزن و قد مراجعه می کنند و بیش از ۱۲ دوره تست قند، فشار خون و تغذیه برگزار شده است.

 

وی ادامه داد: از طریق این مجموعه تعداد 8 کامیون شامل مواد غذایی، دارو، پتو و لوازم مورد نیاز به زلزله زدگان و ۲ کامیون و ۳ نیسان برای سیل زدگان فرستاده شد همچنین برای کودکان نیازمند ۱۵۶ پکیج کامل از ۱۷ نوع وسیله لوازم التحریر اهدا شد.


مدیرعامل تعاونی جامعه ورزش آمل در پایان خاطرنشان کرد: چند هفته گذشته شیشه این مجموعه را شکستند و با دزدیدن تلوزیون و وسایل اتاق سلامت حدود ۱۵ میلیون خسارت به این مجموعه وارد کردند،این در حالی است که ما تقریبا در مرکز شهر و مکان پر رفت و آمدی هستیم، امیدواریم این موضوع پیگیری و عاملان این جرم هر چه زودتر دستگیر شوند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTcx
 
 
کیمیا سامانه