رئیس شورای شهر آمل:

معارفه "حمید هاشمی" به عنوان سی‌و‌هشتمین شهردار آمل/ انتقاد از شهردار غیر بومی اصولی نیست

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۷ / آذر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
سی و هشتمین شهردار آمل پس از هفت ماه وقفه در انتخاب جدید با امضای حکم وزیر کشور معرفی و منصوب شد.
معارفه "حمید هاشمی" به عنوان سی‌و‌هشتمین شهردار آمل/ انتقاد از شهردار غیر بومی اصولی نیست
 

به گزارش سفیر هراز، طی حکم وزیر کشور، حمید هاشمی به عنوان سی و هشتمین شهردار پس از هفت ماه وقفه مراسم تودیع و معارفه برگزار شد.

در این مراسم با حضور معاون عمرانی استاندار مازندران از عملکرد ۹ ساله احمد امیر سلیمانی شهردار سابق تقدیر شد.

رئیس شورای شهر آمل در آیین معارفه سی و هشتمین شهردار آمل با بیان اینکه آمل شهر حماسه ساز است، گفت: شهری است که امام ره در وصیت نامه خود از آن نام بردند، افتخار آفرینان زیادی در حوزه های علمی و ورزشی دارد، حضور دو علامتین و فرزانگان نشان از اهمیت این شهرستان است.

وی با اشاره به ۹ سال تلاش شبانه روزی احمد امیرسلیمانی عنوان کرد: امیرسلیمانی با احداث پروژه های بزرگ و ماندگار منشآ بسیاری از پیشرفت در این شهر بودند.

خسرو ابراهیم زاده با تاکید اینکه انتقاد از شهردار غیر بومی اصولی نیست، اظهار کرد: استان مازندران یک کلان شهر است، باید فاصله شهرها را برداریم و اتحاد داشته باشیم.

وی ادامه داد: وقتی نماینده آمل از زباله صحبت می کند، از مجمع نمایندگان استان می خواهیم تمام نمایندگان استان حمایت کنند، زمانی که کارخانه زباله سوز ساری افتتاح می شود بسیار از مشکلات زیست محیطی استان حل می شود.

ابراهیم زاده تصریح کرد: زمان که هاشمی در جلسه شورای شهر حضور پیدا کرد از او در خصوص زمان کم مدیریت اش پرسیدیم و او جواب داد من شهردار ۲۴ ساعته هستم و در زمان کم با چند شیف می توان کارهای بزرگی کرد و این جمله تاثیرگذاری بود.

وی از اصحاب رسانه تشکر کرد و اظهار کرد: خبرنگاران بازوان و یار دهم شورا و هاشمی یار یازدهم شورای شهر آمل است.

رئیس شورای شهر  از خواسته شورا به شهردار گفت: از ابتدای هفته آینده تیم ممیزی خود را برای اصول مطالبات انجام دهد و برای پروژهای عمرانی اقدام کند، همل به پروژههای بزرگ عادت دارد.

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTUy
 

 
کیمیا سامانه