سرمربی تیم دماوند امل مطرح کرد

تیم دماوند آمل در یک قدمی صعود به لیگ دسته دوم کشور/ تنها نماینده مازندارن آماده بازی با برق آرای البرز

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۱ / آذر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
سرمربی تیم دماوند آمل گفت: برای برد حاضر می شویم، از هواداران میخواهم مثل همیشه از ما حمایت کنند و جشن صعود را بگیریم.
تیم دماوند آمل در یک قدمی صعود به لیگ دسته دوم کشور/ تنها نماینده مازندارن آماده بازی با برق آرای البرز
 

به گزارش سفیر هراز،مهرداد حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار مابا اشاره به دیدار فینال هفته آخر لیگ دسته سوم کشور در استادیوم کارگران اجوارکلای آمل، گفت:  با ۲۱ امتیاز، در میان ۷ نماینده استان مازندران که در مسابقات حضور داشتند تنها نماینده مازندران در  کورس صعود هستیم.


وی با بیان اینکه به خوبی توانستیم باخت بدمان را جبران کنیم، عنوان کرد: با وجود باخت بد در آمل در سه هفته، سه برد را بدست اوردیم و با کسب امتیاز به هفته آخر برسیم وضعیت خوبی در جدول داشته باشیم.
 
سرمربی تیم دماوند تصریح کرد: بازیکن ایثار کردن و نشان دادند، باخت در آمل یک اتفاق بوده و تیم ما شایستگی بهترین ها را دارد.


وی بازی با تیم کرج را بازی حساسی خواند و تاکید کرد: با توجه به وضعیت جدول و اینکه تیم برق آرا هیچ شکستی نداشته و با ۱۹ امتیاز و  اختلاف ۲ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد، حساسیت های زیادی ایجاد می کند .


حبیبی خاطرنشان کرد: تیم برق آرا برای پیروزی میاید تا آخرین بخت خود را برای صعود امتحان کند.


وی از آمادگی کامل تیم دماوند خبر داد و اظهار کرد: بهترین خط حمله را در میان ۶۵ تیم حاضر داشتیم، با بیشترین گل زده اکثر رکوردها را در این دوره از مسابقات توانستیم به نام خودمان بدست اوریم.


سرمربی جوان تیم دماوند بیان کرد: از بازی ها تا به امروز راضی بودیم، جز دو بازی که بازنده بودیم، از بازیکنان ها راضی بودم مزد زحمتهاشون را گرفتن و شایستگی خود را نشان دادند.


وی ادامه داد: تیم برق ارای البرز روز سختی را در ورزشگاه اجیارکلا خواهد داشت.
حبیبی قول پیروزی را به هواداران داد و افزود: برای برد حاضر می شویم، از هواداران میخواهم مثل همیشه از ما حمایت کنند و جشن صعود رو بگیریم.

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTU3
 

 
کیمیا سامانه