مدیر عامل شرکت پلادونه:

یکسان سازی قیمت ها و اصالت محصولات از اهداف فروش آنلاین برنج/ خواست ما فروش برنج بدون واسطه است

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۸ / آذر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مدیر عامل شرکت پلادونه با بیان اینکه در این مرکز می توان بدون واسطه و دلال های برنج آن را در هر نقطه از کشور خریداری کرد، گفت:یکسان سازی قیمت ها و اصالت محصولات از اهدافی بود که برای شروع کار در نظر داشتیم.
 یکسان سازی قیمت ها و اصالت محصولات از اهداف فروش آنلاین برنج/ خواست ما فروش برنج بدون واسطه است
 

علی اصغر برارپور سرخ در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به فروشگاه آنلاین مرکز تخصصی برنج شمال کشور اظهار کرد: در این مرکز می توان بدون وجود واسطه و دلال های برنج آن را در هر نقطه از کشور خریداری کرد.

 

وی درباره چگونگی پدید آمدن ایده پلادونه گفت و افزود: از سال 94 این ایده در شرکت برنامه نویسی و ایده پردازیشد و در همان سال برنامه ریزی و اقدامات اولیه برای شروع این کار انجام شد.

 

مدیر عامل شرکت پلادونه ادامه داد: با چند سال وقفه در سال 97 با نام رسمی مرکز تخصصی برنج اصل شمال فعالیت خود را در سطح کشور آغاز کردیم.

 

برارپور از امکانات منحصر به فرد این سایت گفت و عنوان کرد: امکان سفارش و خرید آنلاین، پیگیری سفارشات با کد رهگیری، ثبت سفارش محصولات کشت دوم و اول، درخواست برنج تست، پنل اختصاصی کاربران، امکان ورود پنل با تایید شماره همراه، ارائه کدهای تخفیف در سامانه، نمایش و چاپ فاکتور در پنل شخصی از امکانات این شرکت آنلاین است.

 

وی به بیان اهداف این شرکت پرداخت و تصریح کرد: یکسان سازی قیمت ها و اصالت محصولات از اهدافی بود که برای ابتدا و شروع کار در نظرداشتیم.

 

 

مدیر عامل شرکت پلادونه در ادامه یادآور شد: متاسفانه همیشه شاهد این بودم که کشاورزان با زحمت زیاد سود حداقلی و دلالان بیشترین منفعت را می برند، این موضوع همیشه موجب آزار کشاورزان است و خستگی کار آنها را دوچندان می کند.

 

برارپور اصالت برنج را از ویژگی های بارز این شرکت دانست و تاکید کرد: برنج طارم هاشمی مرغوب ترین برنج کشور است، برخی سودجویان برنج ها را مختلط به فروش می رسانند، اما شعار این مجوعه این است که ما کارشناسان شما هستیم و اصالت کار را ضمانت می کنیم، هر کیسه برنج آن پخته و تست می شود و بعد از آن مورد بسته بندی قرار می گیرد.

 

وی از همکاری اداره پست برای ارسال برنج تشکر کرد و افزود: قراردادی با اداره پست بستیم که همکاری های زیادی انجام می شود، بخشی از وظایف اداره پست، ارسال انبوه است که قیمت پست محصولات ارزان تمام می شود و یا پرداخت درب منزل که بسیاری از مشکل خریداران را کاسته است.

 

مدیر وب سایت انگیس به بسته بندی و نوع محصولات اشاره کرد و گفت: محصولات در بسته بندی ممتاز، لاشه، سرلاشه، نیمه دانه، کشت دوم، چین دوم و در سایزهای مختلف عرضه می شود.

 

این مدیر جوان با بیان اینکه اشتغال زایی از مهم ترین انگیزه هر کسب و کاری است، خاطرنشان کرد: نه تنها 10 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول فعالیت هستند، که با گسترش این شرکت قطعا تعدادی بیشتری مشغول به کار می شوند.

 

برارپور در پایان با بیان اینکه بیش از 100 نرم افزار در حوزه وب و بیش از 50 مدل در حوزه موبایل طراحی و توسعه نرم افزار انجام دادم، خاطرنشان کرد: وب سایت انگیس، در حوزه نرم افزار و آموزش فعالیت می کند، که شامل آموزش های رایگان و فروشگاه نیز است.

 

انتهای پیام/

 

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTQ5
 
 
کیمیا سامانه