سردار میرشکار:

رسانه های بسیجی زمینه ساز تمدن اسلامی/بسیجی باید در همه زمینه ها فعال باشد

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۴ / آذر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
سردار میرشکار گفت: وا پس گرایی مان باعث شده است که تمدن اسلامی زیر غبار محو شود، نه تنها باید به احیای تمدن از دست رفته بپردازیم باید برای تمدن نوین اسلامی زمینه سازی کنیم.
رسانه های بسیجی زمینه ساز تمدن اسلامی/بسیجی باید در همه زمینه ها فعال باشد
 

به گزارش سفیر هراز،

سردار میرشکار در  نشست خبرنگاران و فعالان رسانه ای با اشاره به اینکه رسانه باید افکار عمومی را بسازد گفت: رسانه بسیجی باید افکار عمومی را با توجه به باورهای دینی اسلامی شکل دهد، همانطور که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم عنوان کردند که محاصره فرهنگی استکبار را جوانان باید بشکنند.


وی با بیان اینکه رسانه بسیجی باید به احیای تمدن اسلامی بپردازد، اظهار کرد: وا پس گرایی مان باعث شده است که تمدن اسلامی زیر غبار محو شود، نه تنها باید به احیای تمدن از دست رفته بپردازیم باید برای تمدن نوین اسلامی زمینه سازی کنیم.


یادگار هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: در هزاره اول مبحث سنت بود، در هزاره دوم صنعت و امروز که در هزاره سوم، مسله دانایی مطرح است.


وی به فلسفه شکل گیری بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج بعد از تسخیر لانه جاسوسی شکل گرفت، اما آنقدر در دفاع مقدس خوش درخشید و در مقابل استکبار ایستاد که  نام هشت سال دفاع مقدس در اذهان عمومی تداعی کننده بسیج است.


میرشکار  اوج حرکت بسیج را در دفاع مقدس خواند و تاکید کرد:  حضرت امام بعد از جنگ بسیج طلاب را شکل داد و جنگ سخت را به جنگ نرم تبدیل کرد، این تدبیر امام ره بیانگر این است که باید در همه عرصه ها فعال باشیم.


وی ادامه داد: باید در همه عرصه ها نه فقط نثامی، بلکه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و... ورود پیدا کرد و در هر زمینه از انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTM4
 

 
کیمیا سامانه