رئیس اداره هواشناسی آمل:

هوایی پایدار تا پایان هفته در استان

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۲ / آبان / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس هواشناسی آمل گفت: از فردا هوا رو به بهبود خواهد بود و شدت آن کم می شود، در عصر و شب کمی افزایش ناپایداری را خواهیم داشت.
هوایی پایدار تا پایان هفته در استان
 

به گزارش سفیر هراز،

هوشنگ بهزادی، در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره بارش خوبی از شب گذشته در شهرستان شاهد بودیم گفت: مقدار بارندگی از آغار سامانده بارشی تا صبح امروز امامزاده عبدالله(ع) 9 میلی متر، کنگر کلا 4 میلی متر، پاشاکلا دشت سر 17/9 میلی متر، دابودشت  آمل 41/6میلی متر، هلومسر26  میلی متر، جوربند 5 میلی متر، لارویج 12/5، واز 1 میلی متر،  بلیران 26/4 و بیشترین بارش در کلوده 52 میلی متر بوده است.

وی با بیان اینکه این سامانه  از شب گذشته فعالیت اش را در مرکز استان آغاز کرد ، عنوان کرد: این سامانه مناطق جلگه ای و ساحلی را در برگرفته است و کمتر مناطق مرتفع را درگیر کرده، بطوری که هر چه به سمت بالادست می رویم از شدت بارندگی کاسته شده است..

رئیس هواشناسی آمل تصریح کرد: تا ظهر امروز هوای ناپایدار ادامه داشتند، از فردا هوا رو به بهبود خواهد بود و شدت آن کم می شود و تا پایان هفته هوای پایداری را خواهیم داشت، البته در عصر و شب کمی افزایش ناپایداری را شاهد هستیم..

وی از سرعت باد با حداکثر 54 کیلومتر در ساعت خبر داد و اظهار کرد: از شب گذشته شدت رعد و برق های شدید تا خفیف را شاهد بودیم که در برخی ساعات شدت بیشتری داشته است.

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTA2
 

 
کیمیا سامانه