مدیرکل اوقاف استان مازندران:

127 پروژه نیمه کاره اوقاف در مازندران/ اتمام پروژه آستان امامزاده عبدالله(ع) آمل تا شهریور سال آینده

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۰ / آبان / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مدیرکل اوقاف استان مازندران گفت:127 پروژه نیمه کاره در استان مازندران وجود دارد که برخی از این پروژه ها برای موقوفات و تعدادی بقعه های متبرکه و امامزاده ها هستند.
127 پروژه نیمه کاره اوقاف در مازندران/ اتمام پروژه آستان امامزاده عبدالله(ع) آمل تا شهریور سال آینده
 

به گزارش سفیر هراز حجت السلام ابراهیم حیدری جناسمی در حاشیه مراسم بهره برداری پاساژ امام رضا(ع) آمل در گفت‌وگویی با اشاره به 127 پروژه نیمه کاره در استان مازندران گفت: یکی از برنامه های شاخصی که در سال جاری در نظر داریم و در سالهای بعد نیز ادامه خواهد داشت، پیگیری پروژه های نیمه کاره و اتمام آنهاست.

وی ادامه داد: برخی از این پروژه ها برای موقوفات و تعدادی بقعه های متبرکه و امامزاده ها هستند که از جمله پروژه پاساژ امام‌رضا است که 18 سال نیمه کاره بوده و با پیگیری ریاست اوقاف شهرستان به بهره برداری رسید و در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

مدیرکل اوقاف استان مازندران تصریح کرد: برای تکیمل این پروژه 400 میلیون تومان هزینه شده است؛ البته اسکلت و آجرچینی صورت گرفته بود، بخاطر مشکلاتی که داشت 18سال نیمه کاره ماند.

وی اتمام پروژه امامزاده عبدالله (ع) را دغدغه مردم استان مازندران خواند و عنوان کرد: این بقعه متبرکه که خواستگاه همه مردم استان است به علت عدم پیگیری این پروژه به کندی پیش می رفت،  که با حضور بهرامی ریاست اوقات و هیت امنای جدید سرعت خوبی گرفته است.

حیدری از 83 درصد پیشرفت پروژه آستان امامزاده عبدالله(ع) آمل خبر داد و گفت: تا پایان امسال نمای داخلی به پایان خواهد رسید، اما نمای بیرون و اتمام کامل این پروژه حدود یکسال طول می‌کشید.

وی با بیان اینکه این پروژه از بودجه دولتی تخصیص گرفته نشده است، اظهار کرد: نزورات مردمی، طرح مودت، با حضور حجت السلام خاموشی قول وام داده شد که قریب به سه میلیارد است و اگر تامین شود تا شهریور ماه این پروژه به اتمام خواهد رسید.

مدیرکل اوقاف استان مازندران در پایان با تاکید بر سیاست های اداره اوقاف استان و شهرستان ها گفت: ساماندهی و پیگیری پروژه های اوقاف، خانه های مخروبه باید بازسازی و بنای مجدد با حضور سرمایه گذارانی که وجود دارد انجام شود.

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MDk4
 

 
کیمیا سامانه