سرگرد فرامرزی مدیر بهداشت و درمان سپاه ناحیه آمل:

طرح ویزیت رایگان به مناسبت هفته دفاع مقدس در آمل/ ارائه خدمات درمانی رایگان در مناطق محروم در ماه آتی

تاریخ انتشار : جمعه - ۰۵ / مهر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
طرح ویزیت رایگان در امامزاده ابراهیم به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور تیم دندان پزشکان و پزشکان عمومی و با ارائه خدمات دارویی به صورت رایگان برگزار شد
طرح ویزیت رایگان به مناسبت هفته دفاع مقدس در آمل/ ارائه خدمات درمانی رایگان در مناطق محروم در ماه آتی
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سرگرد فرامرزی مدیر بهداشت و درمان سپاه ناحیه آمل درمورد طرح ویزیت رایگان در امامزاده ابراهیم گفت: این طرح به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور تیم دندان پزشکی و پزشکان عمومی برای ارائه خدمات و دریافت دارو به صورت رایگان به همشهریان عزیز ایجاد شده است و علاوه بر امامزاده ابراهیم این طرح در درمانگاه شهید رجایی از اولین روز هفته دفاع مقدس به ارائه خدماتی از جمله ویزیت رایگان ، تزریقات و پانسمان می پردازد.

وی به خدمات ارائه شده در این طرح  اشاره کرد وافزود: در این طرح 197بیمار جهت مراجعه به پزشک عمومی و حدود160 بیمار برای دریافت خدمات دندان پزشکی به این مجموعه مراجعه کردند. در این طرح افراد به صورت سرپایی ویزیت و در صورت نیاز به ارائه خدمات بیشتر به همراه بن تخفیف 20%  به درمانگاه شهید رجایی ارجاع داده می شوند.

سرگرد فرامرزی از برنامه های آتی این مجموعه در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: شنبه مورخ ششم مهرماه طرح ویزیت و تحویل داروی رایگان در منطقه آسیب پذیر امت آباد اجرا می شود .

وی با بیان اینکه طی همکاری درمانگاه شهید رجایی با موسسه طلوع مهرورزان عنوان کرد: هر ماه یک بار ویزیت و تحویل داروی رایگان به همراه پزشکان عمومی و متخصصان ریه ، مغز و اعصاب ، قلب ، داخلی ، کادر کامل دندان پزشکی ، چشم پزشکی و به همراه خدمات سنوگرافی و نوار قلب در مناطق محروم ارائه می گردد

این مقام مسئول در پایان به ارائه خدمات رایگان در ماه آتی اشاره کرد و گفت: یکشنبه مورخ پنجم آبان ماه در منطقه مصیبتان نیز این خدمات ارائه می شود تا همشهریانمان از این خدمات بهره مند شوند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3MDQw
 

 
کیمیا سامانه