فرمانده سپاه آمل :

پاشنه آشیل گام دوم انقلاب امید به آینده /عاشورا جریان مقاومت را در شریان نیروهای انقلابی تزریق کرد

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۵ / مهر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه آمل گفت: عاشورا جریان مقاومت را در شریان نیروهای انقلابی تزریق کرد، بعد از هزار و چهارصد سال جریان مقاومت در حال جوشش است.
پاشنه آشیل گام دوم انقلاب امید به آینده /عاشورا جریان مقاومت را در شریان نیروهای انقلابی تزریق کرد
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ عسکری با بیان اینکه در جنگ هشت ساله از امام حسین (ع) تاسی گرفته ایم، تصریح کرد: 72 نفر مقابل سی هزار نفر اصلا قابل مقایسه نیست؛ اما آنچه امام حسین به ما آموخت، این است که زیربار ذلت نرویم و جمهوری اسلامی در این چهل سال ثابت کرد که ذلت پذیر، تهدید پذیر و تسلیم پذیر نیست.

وی نهضت مقاومت را برگرفته از عاشورا دانست و افزود: عاشورا جریان مقاومت را در شریان نیروهای انقلابی تزریق کرد، بعد از هزار و چهارصد سال جریان مقاومت در حال جوشش است.

فرمانده سپاه آمل با اشاره به اینکه با نهضت مقاومت توانستیم در انقلاب پیروز شویم و یک وجب از خاکمان را به بیگانگان ندهیم، یاداور شد: به تاسی گرفتن از عاشورا و محرم این ایستادگی شکل گرفت.

وی با بیان اینکه پاشنه آشیل گام دوم امید به آینده است، خاطرنشان کرد: آینده از آن اسلام و حزب الله است؛ چرا که جوانان ما ثابت کردند که کسی جرات رویارویی با جمهوری اسلامی را ندارد و هرگونه مقابله محکوم به شکست است.

سرهنگ عسکری ادامه داد: امروز بزرگترین نیروی دریایی جهان در خلیج فارس محترز شد، پیشرفته ترین پهپاد دنیا را در کمترین زمان زدیم، بالاترین نیروی زمینی که استکبار جهانی تمام ظرفیت خود را برای آن گذاشت، با شیر بچه های ایرانی بسات داعش جمع شد.

وی آخرین ترکش استکبار جهانی را داعش خواند و تاکید کرد: آنانی که به دنبال خاورمیانه جدید بودند و زمانی می گفتند نمی گذاریم هلال شیعی شکل بگیرد و امروز تبدیل به ماه کامل شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آمل با اشاره به اینکه دفاع مقدس یعنی نهضت مقاومت گفت: دفاع مقدس بعثت مجدد اسلام است و در تعریفی خلاصه وار می توان گفت که حفظ ارزش های انقلاب اسلامی در دفاع مقدس خود را نشان داد.

وی با بیان اینکه تفاوت هشت سال دفاع مقدس با جنگ های دیگری که در دنیا اتفاق افتاد تقابل حق و باطل است، عنوان کرد:  جنگ دوطرفه نبود، جنگ یک کشور با کشور دیگر بلکه جنگ کل استکبار جهانی با ما بود که از کشورهای زیادی اسیر داشتم و تا امروز این چالش وجود دارد، برجام و انرژی هسته ای مطرح نیست؛ فقط به دنبال براندازی جمهوری اسلامی هستند.

عسگری در پایان با بیان اینکه کشور قدرتمند منطقه با تاثیرگذاری جهانی هستیم، یادآور شد: ما نزدیک به قله ظهور هستیم و اگر ایستادگی کنیم و امید به آینده داشته باشیم، تمدن بزرگ اسلامی محقق خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 


 

 

کد مطلب: MTY3MDQ5
 
 
کیمیا سامانه