فرمانده سپاه آمل:

اتمام ساخت 32 واحد خانه‌ محروم در آمل تا پایان سال

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۷ / مهر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه آمل گفت: در مجموع ، 32 واحد زمینی که کمیته امداد به سپاه جهت ساخت مسکن واگذار کرده را باید آماده و تحویل دهیم.
اتمام ساخت  32 واحد خانه‌ محروم در آمل تا پایان سال
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ جابر عسگری در حاشیه افتتاح دو واحد خانه محروم در آمل در گفتگویی با خبرنگار ما از ساخت خانه‌های محروم به همت بسیج سازندگی و کمیته امداد خبر داد و گفت: : در مجموع ، 32 واحد زمینی که کمیته امداد به سپاه جهت ساخت مسکن واگذار کرده را باید آماده و تحویل دهیم.

فرمانده سپاه آمل در ادامه افزود: ما از این شمار 10 واحد را افتتاح و تحویل داده و 7 واحد دیگر را تا پایان مهرماه تحویل مددجویان خواهیم داد. همچنین 15 واحد دیگر در حال ساخت است که حداکثر تا پایان پاییز تحویل مددجویان خواهد شد.

 قربانی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در خصوص احداث خانه محروم گفت: طبق تفاهم نامه  کمیته امداد با سپاه ، 32 قطعه زمین در اختیار سپاه قرار داده شد تا اقدام به ساخت مسکن برای مددجویانی که مشکل مسکن دارند کند.

وی با اشاره به اینکه 13 واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی احداث و تحویل خانوار گردید بیان کرد : در تلاشیم تا ظرف سه ماه آتی باقی مسکن ها نیز افتتاح گردیده و تحویل مددجویان شود؛ همچنین 200 میلیون تومان در سال برای تعمیرات مسکن خانوار های تحت پوشش تخصیص میابد.

قربانی از ویژگی های خانه محروم خبرداد و گفت: بنا های مسکونی حدودا 55 متری است و با مشارکت خانوارها افزایش متراژ بنا نیز امکان پذیر می باشد. کمیته امداد برای ساخت این بناها 30میلیون تومان اعتبار تخصیص داد و مابقی از مجمع خیرین تامین گردید.

این مقام مسئول در پایان از مجموعه سپاه و بسیج سازندگی بابت کمک هایی که در بحث احداث مسکن انجام دادند صمیمانه تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدوارم در سال جاری با تمام توان بتوانیم این برنامه ها را تحقق ببخشیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY3MDQ2
 
 
کیمیا سامانه