پلیس راه آمل:

محدودیت های ترافیک محور هراز تا پایان شهریور

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۷ / شهریور / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
پلیس راه آمل گفت:ه دلیل حجم ترافیک تردد در محور هراز تا پایان شهریور محدودیت های ترافیکی در این محور وجود خواهد داشت.
محدودیت های ترافیک محور هراز تا پایان شهریور
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ حسن نژاد در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به وضعیت ترافیک محور هراز گفت: کلیه تریلی ها در این محور از امروز ممنوع است و تردد کامیونت ها و کامیون ها به استثنای مواد سوختی، غذایی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز چهارشنبه 27/6 الی تا بامداد تا روز پنج شنبه  ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: از ساعت سه  روز پنج شنبه، شنبه و یکشنبه  که به تاریخ 29/6،  30/6  و 31/6 الی بامداد روز بعد کلیه کامیونت ها و کامیون ها از محور هراز ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه آمل از محدودیت ترافیک از روز جمعه خبر داد و اظهار کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه  از ساعت  15  روز جمعه  الی بامداد روز شنبه از رودهن به آمل ممنوع است.

وی تصریح کرد: انوع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه  تا بامداد روز شنبه از آب اسک به رودهن بطور مشاع ممنوع است.

حسن نژاد با بیان بار ترافکی در تعطیلات تابستان عنوان کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 17 روز شنبه و یکشنبه، مورخ 30 و 31 شهریور  الی صفر بامداد روز بعد از محور از رود هن به سمت آمل ممنوع است.

وی تاکید کرد: کلیه وسایل نقلیه به دلیل حجم زیاد ترافیک در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 17 تا بامداد روز بعد از آب اسک به ردهن به طور مشاع یکطرفه خواهد بود.

پلیس راه امل در پایان خاطرنشان کرد:به دلیل حجم ترافیک تردد در روزهای شنبه و یکشنبه 31 و 30 شهریور محدودیت ترافیکی با ماموران پلیس راه اعمال خواهد گردید.

 


 

 

کد مطلب: MTY3MDE3
 

 
کیمیا سامانه