اختلاف شورانشینان جلسه انتخاب شهردار آمل را لغو کرد

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۶ / شهریور / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
سخنگوی شورای شهر آمل گفت: مردم از اختلافات راضی نیستند و ما نتوانستیم انتظارات جامعه را برآورده کنیم و از این بابت از شهروندان عذرخواهی می کنم.
اختلاف شورانشینان جلسه انتخاب شهردار آمل را لغو کرد
 

به گزارش سفیر هراز، فرشیدلیتکوهی در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به حد نصاب نرسیدن جلسه انتخاب شهردار گفت: چهار گزینه برای انتخاب شهردار وجود دارد که به خاطر عدم حضور چهار عضو از شورا، محمد محمدی، مسعود تسلیمی، فرزین محمودی پاتی و قاسم رسولی به فردا صبح موکول شد.

وی با بیان چهار گزینه برای انتخاب شهردار عنوان کرد: هاشمی، آذری، عقیل نژاد و قاسمی گزینه های انتخاب شده هستند که در باید در جلسه بررسی شود تا نهایت به بهترین فرد برسیم.

سخنگوی شورای شهر آمل تصریح کرد: باید فردی در این سمت باشد که برای شهروندان مثمرثمر باشد، در تصمیمات مستقل عمل کند و بتواند کارهای بزرگی انجام دهد.

وی به ویژگی های شهردار مورد نظر خود اشاره کرد و گفت: شهردار باید به سیستم شهری در حوزه خدمت آشنا باشد، برنامه ریزی شهری و تشکیلات شهری به خوبی بداند و حدالامکان آملی باشد و اگر نتوانستیم شخصی غیر آملی را انتخاب کنیم.

عضو شورای شهر آمل تصریح کرد: مردم از اختلافات راضی نیستند، ما نتوانستیم انتظارات جامعه را برآورده کنیم و از این بابت از شهروندان عذرخواهی می کنم.

گفتنی است به نظر می‌رسد ۴ عضوی که در این جلسه حضور پیدا نکردند به گزینه های نهایی تصدی شهرداری آمل اعتراض دارند.

 


 

 

کد مطلب: MTY2OTky
 
 
کیمیا سامانه