امام جمعه دابودشت:

راز ماندگاری عاشورا، خدامحوری و خداباوری است

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۶ / شهریور / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
امام جمعه دابودشت گفت: باید در سخنرانی ها و مراسمات اهداف روز عاشورا بیان شود تا مدافعان حرم و شهید حججی ها ساخته شوند.
راز ماندگاری عاشورا، خدامحوری و خداباوری است
 

به گزارش سفیر هراز، حجت السلام والمسلمین مهدی تقی زاده، امام جمعه دابودشت در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه راز ماندگاری عاشورا در خدامحوری و خداباوری بوده است، گفت: دشمنان اسلام درصدد براندازی دین هستند و امروز با تشیع انگلیسی قصد دارند تا اسلام واقعی را کنار بگذارند و اسلام انگلیسی را پیاده کنند.


وی ادامه داد: با توجه به اینکه دشمنان در غالب خانواده فعالیت چشمگیری می کنند، به روحانیون و مداحان توصیه کردیم تا در این باره از تفاسیر عاشورا در حوزه خانواده بهره بگیرند، مانند وهب نصرانی و نتیجه گیری و پیاده سازی کنند.

امام جمعه دابودشت با بیان اینکه فتنه دشمنان برای براندازی نظام خانواده است، عنوان کرد: باید در سخنرانی ها و مراسمات اهداف روز عاشورا بیان شود تا مدافعان حرم و شهید حججی ها ساخته شوند.

وی استقبال مردم از محرم را امسال پرشورتر خواند و خاطرنشان کرد: در سالهای قبل مساجد در شبهای 6 و هفتم پر جمعیت می شد ولی امسال از ابتدای محرم شاهد شور و شوق خاصی در مردم بودیم.

تقی زاده به مراسمات این دهه در دابودشت اشاره کرد و گفت: مراسم شیرخوارگان طبق روال همه ساله در ظهر جمعه در مصلی برگزار شد و برای مراسم هفتم محرم از چند نقطه دسته رویی به آمل خواهیم داشت.

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2OTgx
 

 
کیمیا سامانه