رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آمل:

اعزام حدود 300 روحانی به مساجد و تکایای آمل در محرم/ سیره اهل بیت خودسازی و انسان سازی است

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۲ / شهریور / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آمل گفت: هدف قیام امام حسین(ع) برای اصلاح امت بود، به همین خاطر حقیقت عبرت ها و درس های روز عاشورا در محافل باید گفته شود، تا جامعه آن را به کار گیرد.
اعزام حدود 300 روحانی به مساجد و تکایای آمل در محرم/ سیره اهل بیت خودسازی و انسان سازی است
 

به گزارش سفیر هراز،

حجت السلام والمسلمسن اسماعیل رمضانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آمل در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز ضمن اشاره به عظمت ماه محرم گفت: هدف قیام امام حسین(ع) برای اصلاح امت بود، به همین خاطر حقیقت عبرت ها و درس های روز عاشورا در محافل  باید گفته شود،  تا جامعه آن را به کار گیرد.

وی با بیان اینکه اهداف روز عاشورا عنوان کرد: سیره اهل بیت خودسازی و انسان سازی بوده است که در این ماه مردم به صورت خودجوش با شور و شعف در عزاداری ها شرکت می کنند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آمل ادامه داد: دولت مردان برای این همه شور و شوق باید تسهیلاتی در نظر بگیرند، مخصوصا در خصوص اطعام دهی، مرغ،  شکر، قند، سهمیه و قیمت تعادلی در نظر گرفته شود تا پذیرایی برای عزاداران به خوبی انجام شود.

وی به اعزام حدود 300 روحانی در مساجد و تکایای شهرستان آمل اشاره کرد و گفت: حدود 95 روحانی از قم و مابقی از شهرهای اطراف، اصفهان، مشهد و خود شهرستان هستند که به مساجد آمل و روستاها اعزام شدند.

رمضانی از برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: گردهمایی مداحان شهرستان در بخش دشت سر با سخنرانی حجت السلام تقی زاده، گردهمایی روحانیون آمل به همراه مدیران موسسات قرآنی که در پیرامون بحث تحکیم خانواده در منبرها صحبت شد و همایش روحانیون آملی با حضور مسئولین فرهنگی شهرستان در مسجد علامه برگزار شد تا مراسمات محرم را به خوبی و با کیفیت برگزار کنیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY2OTgw
 
 
کیمیا سامانه