رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل :

اتمام تمام پروزه های ورزشی تا پایان سال/ عبور ازمرز 150 هزار ورزشکار در آمل

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۰۵ / شهریور / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل گفت:در بخش خصوصی ظرفیت خوبی داریک که می توانند بسیاری از زیرساخت ها در این بخش هستند و کمک بزرگی برای بالا بردن بخش سرانه ورزش خواهند بود.
اتمام تمام پروزه های ورزشی تا پایان سال/ عبور ازمرز 150 هزار ورزشکار در آمل
 

به گزارش سفیر هراز،

اسماعیل پهلوان در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز بااشاره به ثبت 9 هزار و 200 ورزشکار از ابتدای امسال گفت: از سال قبل 10 درصد افزایش داشتیم که تا پایان سال تخمین می زنیم که از مرز 15 هزار نفر عبور خواهد کرد.

وی با بیان اینکه تا پایان امسال تمام پروزه های نیمه کاره به اتمام خواهند رسید، عنوان کرد: سالن تخصصی رزمی، استادیوم چرمان و سالن صخره نوردی در حال تکمیل است که به احتمال 90 درصد به پایان خواهند رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل ادامه داد: پروژه های قبلی به اتمام برسند، می توانیم پروزه های جدیدی را کلید بزنیم و زیرساخت ها و ضعف ها را با ساخت سالن ها و پروژههای جدید برطرف کنیم.

وی به نگاه مثبت دولت به بخش خصوصی تصریح کرد: رسالت ما حمایت از پروژههای خصوصی است، اگر نیاز به وام  و اعتبار هستند از طریق سامانه فراگیر کارا و اداره کل تامین کنیم.

پهلوان بخش اعظمی از پروژه ها را در بخش خصوصی خواند و افزود: مجموع افتتاح ها در هفته دولت 15 میلیارد است که غیر از سالن هارون کلا که 11 سال ساخت آن طول کشید مابقی از بخش خصوصی بوده است.

وی با بیان اینکه حدود 150 باشگاه ورزشی خصوصی هستند خاطرنشان کرد: در بخش خصوصی ظرفیت خوبی داریک که می توانند بسیاری از زیرساخت ها در این بخش هستند و کمک بزرگی برای بالا بردن بخش سرانه ورزش خواهند بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل از افتتاح پروژه ها در هفته دولت اشاره کرد و گفت: سالن چند منظوره مشارکتی روستایی هارون کلا با تکمیل 700 میلیون، سالن ورزشی مجتمع خورشید آسمان با چهار سالن و بهره برداری یک میلیارد و 700 میلیون تومان افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: کلنگ زنی سالن طبقاتی که 5 میلیارد تخمین زده شده است، سالن صخره نوردی در روستای جعفرآباد، سالن ورزشی چند منظوره سرپوشیده در سوته کلا در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY2OTU5
 
 
کیمیا سامانه