مسئول ورزش بانوان شهرستان آمل:

طرح استعداد یابی ورزش بانوان در روستاهای آمل/3 هزار ورزشکار بانوی آملی سازماندهی شدند

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۳۱ / مرداد / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مسئول ورزش بانوان شهرستان آمل گفت:3 هزار ورزشکار بانوی سازمان یافته در شهرستان آمل ثبت هستند.
طرح استعداد یابی ورزش بانوان در روستاهای آمل/3 هزار ورزشکار بانوی آملی سازماندهی شدند
 

به گزارش سفیر هراز، نسیم غفوری، مسئول ورزش بانوان شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به 3 هزار ورزشکار بانوی سازمان یافته در این شهرستان گفت: سال گذشته 2 هزار و 700 نفر عضو بودند که با توجه به اینکه برخی از ورزشکاران ثبت نیستند، رقم بالاتری را خواهیم داشت.


وی آمل را دارای پتانسیل بالایی در ورزش دانست و افزود: بانوان زیادی در سطح ورزش کشور مطرح هستند و همیشه سعی کردیم تا این ورزش را در بانوان گسترش دهیم.

سرپرست ورزش همگانی شهرستان آمل با بیان برنامه هایی که در تابستان اجرا شدن تصریح کرد: جشنواره طرح ملی تابستان ورزش با شعار خانواده ای فعال، تابستانی جذاب در جهت شور و نشاط اجتماعی در 12 رشته برگزار شد.

وی ادامه داد: این برنامه در روستای اوجی آباد، رینه، بلیران، امت آباد برگزار شد و قرار است در روستای سرخ کلا و امامزاده عبدالله (ع) برگزار شود.

غفوری از تاثیر برنامه های ورزشی در روستاها گفت و خاطرنشان کرد: قبل از اینکه برنامه ای برگزار کنیم، منطقه را بازیابی می کنیم و پتانسیل های که دارد را در نظر می گیریم، مثلا در بلیران بعد مراسم چند مربی والیبال برای استعدادیابی فرستاد شد و برنامه ای دیگر هم در یکی از روستاها برگزار شد.

وی در پایان از برنامه های هفته دولت عنوان کرد: جشنواره ویژه بانوان کارمند در 10 رشته ورزشی در سالن امت آباد برگزار می شود، مسابقات فوتسال و والیبال بانوان و همچنین کاراگاه اخلاق ورزشی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2OTQ3
 
 
کیمیا سامانه