رئیس بهزیستی آمل خبر داد

کمک 230 میلیون تومانی از عید تا عید آملی‌ها برای خانواده های کم بضاعت

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۳۰ / مرداد / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس بهزیستی شهرستان آمل گفت: از عید قربان تا عید غدیر 230 میلیون تومان نقدی و غیرنقدی برای خانواده های کم بضاعت کمک رسانی شده است.
کمک 230 میلیون تومانی از عید تا عید آملی‌ها برای خانواده های کم بضاعت
 

به گزارش سفیر هراز،

کبری اسفندیاریان در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه از عید قربان تا عید غدیر 230 میلیون تومان نقدی و غیرنقدی برای خانواده های کم بضاعت کمک رسانی شده است، گفت: در مراکز هزار و سیصد کیلو گوشت گرم، 16 میلیون و سیصد هزارتومان و حدود 200 میلیون خدمات ارائه شد.

وی ادامه داد: که این خدمات شامل تعميرمسكن، لوازم بهداشتى، 10بسته بهداشتی، 4 دستگاه ویلچر،100 بسته غذایی ، 2 دستگاه ویلچر برقی هرکدام به ارزش 14 میلیون که جمعا به ارزش 43 میلیون تومان تخمین زده شده است.

رئیس بهزیستی شهرستان آمل مشارکت های مردمی را بسیار بالا خواند و اظهار کرد: خوشبختانه مردم به خوبی مشارکت داشته اند حتی قابل تصورم هم نبود، فردی برای مقداری کمک می آمد و وقتی فضا را می دید بیشتر از آنچه مد نظرش بود کمک می کرد، یا برای ساخت و ترمیم خانه های محروم اگر مشارکت مردمی نبود، امکان پذیر نمی شد.

وی با بیان اینکه باید از خیرین بخاطر کمک هایشان تشکر کنیم، عنوان کرد: همیشه سعی کردم با معرفی و حق انتخاب به خیرین اعتمادسازی ایجاد کنیم، نیاز نیازمندان را به خیرین نشان دهیم تا بهتر مشکلاتشان را درک کنند و در جریان کمک ها باشند.

اسفندیاریان تصریح کرد: با طرح لبخند و برنامه های دیگر در این زمینه برای مهرماه کمک های مردمی را جمع آوری  کنیم تا برای خانوادهای کم بضاعت لوازم مدرسه تهیه شود، بسیاری از خانوادهها در مناطق آسیب پذیر هستند،  لباس مناسب برای فرزندانشان ندارند و این دردناک است.

 


 

 

کد مطلب: MTY2OTQ1
 
 
کیمیا سامانه