رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرستان آمل:

برگزاری جشنواره استعدادیابی هزار و یک صدا/ پیک موتوری کتاب در آمل رونمایی می شود

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۰۸ / مرداد / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرستان آمل با اشاره به برپایی جشنواره هزار و یک صدا که شبیه برنامه عصر جدید است، گفت: در این برنامه خوانندگان بزرگی چون سالار عقیلی قرار است به عنوان داور حضور داشته باشند تا استعدادهای این استان در زمینه صدا شناسایی شود.
برگزاری جشنواره استعدادیابی هزار و یک صدا/ پیک موتوری کتاب در آمل رونمایی می شود
 

هاشم جمشیدپناه در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه زیرساخت های فرهنگی در آمل ضعیف است، گفت: اگر بخواهیم کلاس های هنری برگزار کنیم محدودیت داریم، اما خوشبختانه آموزشگاه های خصوصی با ما همکاری های خوبی دارند.

 

وی ادامه داد: برنامه های هنری و فرهنگی، کنسرت موسیقی، رونمایی کتاب، جنگ شادی و از این قبیل برنامه ها همکاری های لازم را انجام می دهیم تا تداوم داشته باشد.

 

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرستان آمل به برنامه هایی که در تابستان برگزار می شود اشاره کرد و افزود: برگزاری برنامه تجلیل از پیرغلامان در محرم و کرسی تلاوت رضویی  هر ماه در یک محله تا پایان سال با حضور قاریان مطرح استان و کشور از جمله این برنامه ها است.

 

این مسئول با اشاره به برپایی جشنواره هزار و یک صدا که شبیه برنامه عصر جدید است، عنوان کرد: در این برنامه خوانندگان بزرگی چون سالار عقیلی قرار است به عنوان داور حضور داشته باشند تا استعدادهای این استان در زمینه صدا شناسایی شود.

 

جمشیدپناه با بیان اینکه در تلاش ترویج کتابخوانی در شهرستان هستیم اظهار کرد: به زودی پیک موتوری کتاب را رونمایی خواهیم کرد که با عضویت در کتابخانه ملی می توانند، با تماس، کتاب ها را سفارش دهند و رایگان تحویل بگیرند .

 

وی به جذابیت ورزش در جامعه اشاره کرد و گفت: شهرداری در زمینه ورزشی زیرساخت های خوبی دارد و شورای شهر در این زمینه به خوبی با ما همکاری می کند و همین باعث شده، کارهای خوبی در این زمینه شکل بگیرد.

 

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی با اشاره به برپایی برنامه های ورزشی عنوان کرد: برگزاری فوتسال در وزن بالای 100 کیلو و مسابقات دارت میان ائمه جماعت مساجد شهرستان از برنامه های ورزش است که هدف از برپایی تمام این مسابقات بیشتر جنبه سرگرمی دارد و برای قهرمانی نیست.

 

جمشیدپناه در پایان خاطرنشان کرد: با وجود حجم زیاد ایستگاه ورزشی در پارک بانوان ایستگاه دوم ورزش صبحگاهی بانوان در سالن پایین بازار قرار است به زودی شروع به کار کند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2OTEy
 

 
کیمیا سامانه