رئیس محیط زیست آمل خبر داد:

دستگیری 3 شکارچی غیرمجاز در منطقه لسیکوه آمل/ 3 اسلحه قاچاق از متخلیفین کشف و ضبط شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۹ / خرداد / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل موفق شدند تا دو قبضه سلاح تک لول و دیگری گلوله زنی قاچاق کشف و ضبط شد.
دستگیری 3 شکارچی غیرمجاز در منطقه لسیکوه آمل/ 3 اسلحه قاچاق از متخلیفین کشف و ضبط شد
 

به گزارش سفیر هراز، مهدی کشاورزیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما به دستگیری ۳ شکارچی غیر مجاز به همراه کشف ۳ قبضه اسلحه غیرمجاز در منطقه حوزه استحفاظی لسیکوه هراز آمل اشاره کرد و گفت: در این عملیات ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل موفق  شدند تا دو قبضه سلاح تک لول و دیگری گلوله زنی قاچاق کشف و ضبط شد.

 

وی افزود؛ پرونده این متخلفین  پس از تکمیل تحویل مراجع قضایی می‌شود  تا طبق بند الف ماده ۶ قانون  مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیر مجاز (سلاح سرد جنگی، سلاح شکاری یا مهمات آن، به حبس از نود و یک روز تا شش ماه یا جزای نقدی از ده میلیون تا بیست میلیون ریال ) اعمال قانون شود.

 

رئیس محیط زیست آمل با بیان اینکه یکی از متهمین مسبوق به سابقه شکار غیر مجاز نیز بود، خاطر نشان کرد: از شکارچیان غیر مجاز انتظار میرود سلاح خود را زمین گذاشته و بجای از بین بردن حیات وحش در حفظ و حراست آن کوشا باشند.


این مقام مسئول در اداره حفاظت محیط زیست آمل در پایان اذعان کرد: ازمردم فهیم و دوستدارمحیط زیست آمل درخواست می‌شود چنانچه گزارشی از شکار و صید غیر مجاز و تخلفات محیط زیستی دارند با شماره تماس ۰۹۱۱۲۵۷۱۸۸۳ اطلاع رسانی کنند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODYz
 
 
کیمیا سامانه