فرمانده انتظامي شهرستان آمل:

کشف 10 كيلوگرم تریاک از یک زوج قاچاقچی مواد مخدر در آمل

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۱ / خرداد / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامي شهرستان آمل، از کشف 10 كيلو و 790گرم تریاک از یک زوج تهیه و توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
کشف 10 كيلوگرم تریاک از یک زوج قاچاقچی مواد مخدر در آمل
 

به گزارش سفیر هراز،
سرهنگ "نعمت الله آزادی"در گفت و گو با خبرنگارسفیرهراز، گفت:در راستاي مبارزه بي امان با سوداگران مرگ و به دنبال اقدامات فني و اطلاعاتي، ماموران انتظامي اين فرماندهي با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و سربازان گمنام امام زمان از فعالیت يک زوج عامل تهيه و توزيع مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود:پس از هماهنگی های قضائی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را شناسایی کردند .
سرهنگ آزادی،تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با هماهنگی و همکاری ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدراستان و همچنین همکاری سربازان گمنام امام زمان در عملیاتی ضربتی، متهمان را حین حمل مواد مخدر با یک خودروی سواری در یکی از محورهای مواصلاتی دستگیر کردند .
وی از کشف 10 کيلو 790 گرم مواد مخدر كه متهمان آن را به صورت ماهرانه ای در داخل خودرو جاسازی کرده بودند، خبر داد و گفت: امروزه اعتیاد مشکل بزرگ جوامع است و خساراتی که این معضل یا بلای خانمانسوز به جا می‌گذارد بسیار زیانبار است زیرا نیروی جوان جامعه را از چرخه تولید خارج و به نیرویی وابسته تبدیل می‌کند.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به آثار زیانبار مواد مخدر بر پیکره جامعه اعم از آسیب های جسمی، بهداشتی، روانی، فرهنگی و اقتصادی که وجود آن هر بخش آن قشری از جامعه را دچار آسیب می کند،خاطرنشان کرد : مقابله با پديده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری همه دستگاه های های اجرایی و مردم با نیروی انتظامی است .

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODM4
 
 
کیمیا سامانه