به همت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری و انجمن حمایتی دست‌های مهربانی

افتتاح انجمن کودکان کار شهرستان آمل+ گزارش تصویری

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۲۶ / اردیبهشت / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مسئول انجمن حمایتی دست های مهربانی آمل هدف خود را جمع آوری این کودکان رنج کشیده که به جای بازی های کودکی مشغول کارند هستند دانست و افزود : امیدوارم بتوانیم شرایطی برای این کودکان فراهم کنیم تا بتوانند از کودکی خود لذت ببرند و در کنار کاری سالم به تحصیل علم نیز بپردازند .
افتتاح انجمن کودکان کار شهرستان آمل+ گزارش تصویری
 

به گزارش سفیر هراز، انجمن کودکان کار شهرستان آمل به همت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری و انجمن حمایتی دست‌های مهربانی افتتاح شد.

 

مسئول انجمن حمایتی دست های مهربانی آمل با بیان اینکه من به صورت داوطلبانه به کمک خانواده و تعدادی از دوستان به کودکان کار کمک می‌کردم، گفت :  تصمیم گرفتم که هدفم را گسترش داده و در جهت حمایت از این کوکان گام بردارم.

 

وی خاطرنشان کرد: در این مسیر دست حمایت به سوی شما دوستان و خیرین و کمیته امداد و سایر ارگان های مرتبط دراز می‌کنم و از شما انتظار همیاری دارم تا بتوانم این کار نوع دوستانه را گسترش دهم.

 

علوی در ادامه هدف خود را جمع آوری این کودکان رنج کشیده که به جای بازی های کودکی مشغول کارند هستند دانست و افزود : امیدوارم بتوانیم شرایطی برای این کودکان فراهم کنیم تا بتوانند از کودکی خود لذت ببرند و در کنار کاری سالم به تحصیل علم نیز بپردازند .

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODEw
 

 
کیمیا سامانه