رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آمل بیان کرد

اعزام 400 روحانی به مساجد آمل در ماه مبارک رمضان

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۱ / اردیبهشت / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آمل گفت:بخشی از روحانیون از قم، بخشی از آمل و شهرهای همجوار هستند، که روستاهای بخش های لاریجان، دابو، مرکزی و عده ای از این عزیزان در مساجد شهرهای این شهرستان و ادارات و نهادهای دولتی اعزام شده اند.
اعزام 400 روحانی به مساجد آمل در ماه مبارک رمضان
 

به گزارش سفیر هراز، حجت السلام اسماعیل رمضانی در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز گفت: عظمت ماه مبارک رمضان بقدری است که خداوند دو ماه رجب و شعبان را برای آماده کردن به این ماه قرار داده است.

 

وی ادامه داد: وقتی این مهره ها را کنار یکدیگر قرار می دهیم به این نتیجه خواهیم  رسید که دروازه رسالت، ولایت است و برای توحید باید از ولایت و رسالت عبور کرد تا به بندگی رسید.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آمل با اشاره به اعزام 400 روحانی در آمل به مساجد شهرستان گفت: بخشی از روحانیون از قم، بخشی از آمل و شهرهای همجوار هستند، که روستاهای بخش های لاریجان، دابو، مرکزی و عده ای از این عزیزان در مساجد شهرهای این شهرستان و ادارات و نهادهای دولتی اعزام شده اند.

 

وی با بیان اینکه اعزام روحانیون تا 15 ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت تصریح کرد: با توجه به همزمانی این ماه با کشت محصولات کشاورزی برخی از روستاها برای دهه دوم و سوم روحانیون اعزام خواهد شد و همانطور که در سال گذشته شاهد اعزام 455 روحانی بودیم، امسال نیز رقم قابل توجهی داشته باشیم.

 

رمضانی از برنامه های ماه مبارک رمضان بیان کرد: تفسیر قرآن، جزء خوانی، ختم قرآن ، مراسمات لیالی قدر و ایام شهادت امیرالمومن و محافل احیا با کمک هیئت امنا در مساجد دایر است.

 

وی  با اشاره به برنامه انس با قرآن گفت: مراسم دسته رویی در روز شهادت امام علی(ع)، حامد شاکرنژاد قاری بین المللی قرار است در 12 برنامه استان شرکت کند که 4 برنامه در آمل برگزار می شود.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آمل اظهار کرد: مراسم انس با قرآن ویژه خواهران همراه با افطار دهی،شب سیزدهم ماه رمضان اجتماع روحانیون را در مصلای نماز جمعه که این مراسم با همکاری جامعه روحانیت و امام جمعه خواهد بود و در این مراسم مبنای برنامه بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری تحلیل و بررسی خواهد شد که با سخنرانی حجت السلام مرتضویی و سعید جوادی آملی برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به برنامه سی محفل انس با قرآن گفت: با همکاری ستاد کاروان نور و دفتر امام جمعه، سی روز در ادارات، مساجد و مدارس همراه با کاروان قاریان به یکی از مناطق خواهند رفت که این برنامه برای چهارمین سال در حال برگزار است.

 

رمضانی در پایان با بیان نقش رسانه ها خاطرنشان کرد: رسانه ها هم چشم مردم و هم خادمین مردم هستند، می توانند فرهنگ سازی کنند و ارزش ها را در جامعه نهادینه کنند.

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODAy
 

 
کیمیا سامانه