رئیس هیئت فوتبال شهرستان آمل خبر داد

برگزاری جام رمضان بانوان برای نخستین‌بار در آمل/ حضور 21 تیم در رده بزرگسالان

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس هیئت فوتبال شهرستان آمل گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان با حضور 21 تیم در رده بزرگسالان در هفت گروه سه تیمی، به مدت 12 شب برگزار می‌شود.
برگزاری جام رمضان بانوان برای نخستین‌بار در آمل/ حضور 21 تیم در رده بزرگسالان
 

مرتضی طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان آمل اظهار کرد: این مسابقات با حضور  21 تیم در رده بزرگسالان در هفت گروه سه تیمی، به مدت 12 شب برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه در هر شب 4 بازی برگزار می‌شود، گفت: باتوجه به اینکه تیم‌های شرکت کننده قوی هستند، بازی‌های خوبی را پیش بینی می‌کنیم.

 

رئیس هیئت فوتبال شهرستان آمل عنوان کرد: در رده سنی 9 تا 12 سال هر ساله استقبال خوبی را شاهد بودیم که متاسفانه امسال برای این رده سنی مجوز برگزاری صادر نشد.

 

این مسئول برگزاری جام رمضان فوتسال بانوان را برای نخستین بار در شهرستان آمل عنوان کرد و افزود: از 6 تیم پایه و 2 تیم بزرگسالان هستند که از شهرهای فریدونکنار و بابل نیز شرکت می‌کنند.

 

طباطبایی برگزاری این مسابقات را برای پیشرفت فوتسال بانوان ضروری دانست و تصریح کرد: با حمایت فوتسال بانوان قطعا شاهد فوتبالی قوی خواهیم بود.

 

در ادامه دبیر هیئت فوتبال شهرستان آمل خاطرنشان کرد: سال 96، 44 تیم، سال 97 نیز 32 تیم در جام رمضان شرکت کردند که امسال با وجود استقبال رده نونهالان، بازی‌های کمتری را شاهد هستیم.

 

رمضان یگانگی با اشاره به دلایل استقبال کم در سال 98، اظهار کرد: حذف رده نونهالان به دلیل حضور خانواده‌ها و البته عدم همکاری شرکت‌ها برای اسپانسر شدن از دلایلی است که امسال باعث شد 21 تیم در مسابقات شرکت کنند.

 

وی به سطح تیم‌های شرکت کننده اشاره کرد و افزود: تیم‌ها محدود هستند و حضور بازیکنان مطرح که در لیگ‌های برتر کشور، استان و همچنین لیگ دسته یک بازی می‌کنند، باعث شد که بازی‌های با کیفیتی را پیش‌بینی کنیم.

 

دبیر هیئت فوتبال شهرستان آمل یادآور شد: استعدایابی همیشه در تمرین‌ها مشخص نمی‌شود، در رقابت و در زمین بازی مقابل تیم حریف بهتر می‌توان به ظرفیت افراد پی برد.

 

این مسئول ادامه داد: در رده پایه در سطح کشور جایگاه خوبی داریم که برای بهتر شدن حتما باید تحرک داشته باشند و جام رمضان در واقع یک درخواست بود که متاسفانه برگزار نشد، اما هیئت فوتبال در نظر دارد بعد از ماه مبارک رمضان مسابقات جایگزینی برگزار کند.

 

یگانگی در پایان با بیان اینکه حق بیمه بازیکنان 4 میلیون است، گفت: امکانات بیمه‌ای و پزشکی در مقابل این هزینه بسیار ناچیز است.

 

انتهای پیام/

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODA0
 

 
کیمیا سامانه