رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری آمل خبر داد

تدارک برنامه های فرهنگی و ورزشی به مناسبت ماه مبارک رمضان در آمل

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۷ / اردیبهشت / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره فرهنگی ورزشی شهرستان آمل گفت:در نیمه اول ماه مبارک رمضان، والیبال و در نیمه دوم مسابقات فوتسال اجرا می شود.
تدارک برنامه های فرهنگی و ورزشی به مناسبت ماه مبارک رمضان در آمل
 

به گزارش سفیر هراز،هاشم جمشید پناه در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه برنامه های زیادی برای این ماه مبارک تدارک دیده شده است، گفت:به مدت سه شب در پارک بانوان برای ترویج و استحکام خانواده ها، مسابقه دومینوی خانوادگی برگزار خواهیم کرد که اعضای خانواده می توانند باهم به مسابقه بپردازند.

 

وی با بیان اینکه مسابقات فوتسال و والیبال برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در نیمه اول ماه مبارک رمضان، والیبال و در نیمه دوم مسابقات فوتسال اجرا می شود.

 

رئیس اداره فرهنگی ورزشی شهرستان آمل ادامه داد: برای بانوان نیز مسابقات والیبال و فوتسال در نظر گرفته شده است که شاهد  استقبال خوبی بودیم.

 

 وی با اشاره به برنامه سی شب، سی مسجد گفت: با همکاری ستاد برنامه های قرآنی که اداره فرهنگی ورزشی هم عضو این ستاد است، برنامه کاروان نور را در ماه مبارک رمضان اجرا خواهیم کرد، که در طول این ماه هر شب، در سی مسجد مراسم قرآن خوانی و تفسیر قرآن خواهیم داشت.

 

جمشید پناه بیان اینکه در زمینه فرهنگی، ورزشی برنامه های خوبی درنظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: به مدت پنج شب در سالن شهرداری برنامه ای برای همشهریان در نظر گرفته شده است که قرائت قرآن، نقاد خوانی، شاهنامه خوانی و.. را در برگرفته شده است.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2Nzk5
 

 
کیمیا سامانه