رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل:

اشتغال 770 نفر از تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی در آمل/ افزایش 50 درصدی اعتبارات در سال گذشته

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۷ / اردیبهشت / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل گفت: سال گذشته، 230 میلیون و329 ریال تسهیلات که 50درصد بیشتر از اعتبارات شهرستان جذب شده است.
  اشتغال 770 نفر از تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی در آمل/ افزایش 50 درصدی اعتبارات در سال گذشته
 

به گزارش سفیر هراز، ولی الله چلاوی در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به  اشتغال مستقیم   272 نفر از تسهیلات اشتغال روستایی  گفت: سال گذشته، 230 میلیون و329 ریال  تسهیلات که 50درصد بیشتر از اعتبارات شهرستان جذب شده  است باعث اشتغال خانواده های زیادی شده است که می توان قدم مثبتی در اشتغال زایی دایی دانست.

وی با بیان نامگذاری امسال به سال رونق تولید تصریح کرد: کارگران در تولید نقش بسزایی دارند،تولید، جامعه را به سمت اشتغال و رونق سوق می دهد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل افزود: تولید می تواند جهش بزرگی در بالا بردن سطح اقتصاد جامعه داشته باشد و بسیاری از معضلات جامعه را رفع کند، که بیکاری یکی از این مشکلات جامعه کنونی است.

وی با اشاره به تولید کالای ایرانی گفت: بستر مناسب برای تولید و اشتغال می تواند موجب پویایی اقتصاد کشور شود.

  چلاوی از کاهش شکایات در سال 97 نسبت به سال گذشته خبر داد و عنوان کرد: 2500 شکایت در حوزه روابط کار ثبت شده است، که باید این سیر نزولی کاهش شکایت ها را مدیون  واحد بازرسی، روابط کار و مشاوران اداره کار دانست.

وی با بیان تسهیلات اشتغال فراگیر  عنوان کرد: این تسهیلات 503 میلیون و   665ریال بود  که برای  498 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

 رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل تصریح کرد: تسهیلات مشاغل خانگی 29میلیون ریال  به خانواده ها پرداخت شد که این امر سبب رونق بخشیدن به مشاغل خانگی مخصوصا برای زنان خانه دار شده است.

 


 

 

کد مطلب: MTY2Nzk4
 

 
کیمیا سامانه