امام جمعه شهرستان آمل:

رونق تولید به دست کارگران رقم زده می‌شود/ لزوم رسیدگی به دغدغه های معیشتی کارگران و فرهنگیان

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۳ / اردیبهشت / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
امام جمعه شهرستان آمل گفت: باید آموزش و پرورش را به عنوان یک وزارتخانه درآمد زا ببینیم و شاه کلید همدردی وزارت خانه ها را در آموزش و پروش جست و جو می کنیم.
رونق تولید به دست کارگران رقم زده می‌شود/ لزوم رسیدگی به دغدغه های معیشتی کارگران و فرهنگیان
 

به گزارش سفیر هراز،حجت السلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه شهرستان آمل در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به  روز کارگر گفت: در دیداری که مقام معظم رهبری با کارگران داشتند، فرمودند: دشمنان در صدر رخنه کردن در جمع کارگران و مردم هستند تا نظام را به چالش بکشند ، اما نتوانستند.

وی ادامه داد: کارگران با حقوق اندک و  مشقت هایی زیاد، زندگی می کنند، پایبند به نظام هستند و با جان و دل به این نظام خدمت می کنند، سال 98 که به فرموده ی مقام معظم رهبری رونق تولید نام گرفت به دست این کارگران رقم خواهد خورد.

امام جمعه شهرستان آمل ضمن تبریک روز معلم خاطر نشان کرد: استاد مطهری مردی خستگی ناپذیر بودند و با تمام وجود در خدمت امام (ره) و نظام خدمت می کردند.

وی با بیان اینکه دولت وظیفه دارد به دغدغه های معیشتی قشر فرهنگیان و کارگران رسیدگی کند، اظهار کرد: چرا که با درآمد کم و مشکلات اقتصادی، زندگی به سختی اداره می شود و  همه مردم جامعه با گرانی و تحریم های ظالمانه آمریکا و هم پیمان هایش دست و پنجه نرم می کنیم.

حجت السلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی افزود: باید آموزش و پرورش را به عنوان یک وزارتخانه درآمد زا ببینیم و شاه کلید همدردی وزارت خانه ها را در آموزش و پروش جست و جو می کنیم

وی ادامه داد: معلمان یک جامعه را به سمت ایده آل سوق می دهند و هرچه در بخش های علمی سیاسی اجتماعی و ... این وزارتخانه سرمایه گذاری کنیم، کم است، چرا که خروجی اش امنیت، نظم، آرامش، تولید علم و ثروت است.

امام جمعه شهرستان آمل خاطرنشان کرد: آمریکا و هم پیمانانش به صفر رساندن فروش نفتی مان را در دستور کار خود قرار داده اند؛ اما وزیر امور خارجه کشور مان با ظرافت خاص خود جواب دندان شکنی به اروپائیان داد.

وی در پایان گفت: همه هیئت امنای مساجد و تکایا درخواست می کنم از علما ی نماز جماعت مسجدشان بهره بگیرند؛ چرا که علما معلمینی علمی و اجتماعی هستند و جامعه را به سمت ایده آل هدایت می کنند.

 


 

 

کد مطلب: MTY2Nzk1
 

 
کیمیا سامانه