رئیس هلال احمر شهرستان آمل خبر داد

امداد و نجات هلال احمر به 200 نفر از مصدومان تصادفات نوروزی محور هراز / حضور چشمگیر کمک های شهروندان آملی به سیل زدگان

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۰۴ / اردیبهشت / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس هلال احمر شهرستان آمل گفت:بالغ بر 35 مورد تصادف در ایام نوروز رخ داد که در اثر این تصادفات 69 نفر آسیب دیده که به بیمارستان های آمل منتقل شدند
 امداد و نجات هلال احمر به 200 نفر از مصدومان تصادفات نوروزی محور هراز / حضور چشمگیر کمک های شهروندان آملی به سیل زدگان
 

جمشید نیکزاد در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز، با بیان اینکه نوروز امسال با مجموعه ای از حوادث ها و عملیات ها همراه بود ، اظهار کرد : متاسفانه نوروز امسال به دلیل شرایط جوی نامساعد و همچنین خیل عظیم مسافران نوروزی که از محور هراز تردد می کردند ، در اثر بارش برف و باران دچار سانحه و آسیب شدند.

 

وی با اشاره به اینکه در ایام نوروز 4 پایگاه امداد و نجات و 3 پست ایمنی و راهنمایی مسافران نوروزی به صورت فعال در شهرستان آمل حضور داشتند ، افزود: بالغ بر 35 مورد تصادف در ایام نوروز رخ داد که در اثر این تصادفات 69 نفر آسیب دیده که به بیمارستان های آمل منتقل شدند و همچنین 126 نفر به صورت سرپایی درمان شدند.

 

رئیس هلال احمر شهرستان آمل با ابراز تاسف و هم دردی با مردم مناطق سیل زده ادامه داد : با توجه به شروع بارندگی و سیل در استان مازندران و گلستان در روزهای آغازین سال داوطلبان هلال احمر اقدام به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی کردند که در جهت ارسال به مناطق آسیب دیده استفاده شد.

 

وی همچنین به حضور تیم هلال احمر آمل در آق قلا اشاره کرد و گفت: از اولین روز عید الی 8 فروردین در آق قلا حضور داشتیم و کمک های مردمی که از سوی استان مازندران اعزام شد را توزیع کردیم و در حال حاظر هم کمک های مردمی اعم از نقدی و غیر نقدی برای استان های جنوب کشور را جمع آوری می کنیم.

 

نیکزاد در پایان یاداور شد : از مردم شهر آمل که همیشه در زمان حوادث یاری گر ما بودند و همچنین از مسئولین ادارات و نهادها ، از شهرک صنعتی و از مجامع خیرین تشکر می کنم که به صورت نقدی و غیر نقدی توانستند ، ما را در جمع آوری و کمک به مردم سیل زده یاری کنند .

 


 

 

کد مطلب: MTY2Nzcz
 

 
کیمیا سامانه