جانشین فرمانده انتظامی آمل خبر داد

کشف 11 کیلو گرم مواد مخدر از زوج افیونی در آمل

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۶ / فروردین / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در بازرسی از منزل این زوج افیونی در مجموع 11 کیلو مواد مخدر شامل 7 کیلو حشیش و 4 کیلو تریاک کشف شد،
کشف 11 کیلو گرم مواد مخدر از زوج افیونی در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ حسین اسدی در گفت‌وگویی درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با همدستی همسر خود اقدام به تهیه وتوزیع مواد مخدر در این شهرستان می کند، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی، افزود:پس از هماهنگی های قضائی، ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

 

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه در بازرسی از منزل این زوج افیونی در مجموع 11 کیلو مواد مخدر شامل 7 کیلو حشیش و 4 کیلو تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد:  متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

وی تصریح کرد: مصرف کنندگان مواد مخدر در دامی اسیر می شوند که پایانش مرگ و نابودی است، پایانی که آغاز گران آن سوداگران مرگ و افرادی سود جو بوده اند .

 

جانشین انتظامی شهرستان آمل در خاتمه با اشاره به این که، سوداگران مرگ همواره با مقصد سودجویانه سعی در فروپاشی خانواده ها را دارند، از شهروندان خواست: در صورت شناسایی عاملان افیونی و یا مواجهه با هرگونه ناهنجاری های اجتماعی مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند .

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2NzYy
 

 
کیمیا سامانه