راه اندازی مرکز حمایت از کودکان خیابانی و کار در آمل

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۰ / اسفند / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
دومین مرکز استانی حمایت از کودکان خیابانی و کار با حضور معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور  به عنوان صبح رویش راه اندازی شد.
راه اندازی مرکز حمایت از کودکان خیابانی و کار در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، به منظور توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی دومین مرکز استانی حمایت از کودکان خیابانی و کار و‌ اولین مرکز غرب مازندران با حضور معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی، مدیرکل آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی، مدیرکل بهزیستی مازندران و معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل با عنوان صبح رویش در آمل راه اندازی و فعالیت خود را آغاز کرد.


مدیرکل بهزیستی مازندران در این مراسم هدف از راه اندازی مرکز را در راستای جامعه هدف بهزیستی در سطح استان بیان کرد و گفت: کودکان کار با دو محور محدودیت و مشکل در زندگی نیاز به کمک دارند که با راه اندازی چنین مرکزی امیدواریم فرصت های زندگی را فراهم کند.


سعید آرام با بیان اینکه همچنین امیدواریم مرکز پل ارتباطی بین خانواده ها و توانمندسازی کودکان را فراهم کند، افزود: هر یک از این کودکان پس از جمع آوری فرصت تحصیل و گذراندن زندگی فراهم شود.


وی ادامه داد: این مرکز در مازندران پس از ساری دومین مرکز است که تلاش هست تا با توجه به موقعیت گردش پذیری تنکابن چنین مرکزی در غرب مازندران راه اندازی شود.


آرام عنوان کرد: مرکز حمایتی کودکان کار و خیابانی می تواند فرصت استعدادیابی این کودکان را فراهم کند و بهزیستی با جامعه هدف به آن عدالت اجتماعی دست یابد.

 


 

 

کد مطلب: MTY2NzUw
 
 
کیمیا سامانه