گزارش تصویری/

مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل/ سرهنگ جابر عسگری فرمانده سپاه آمل شد

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۹ / اسفند / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
سرهنگ پاسدار جابر عسگری طی حکمی از سوی فرمانده ستاد کل سپاه، فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل معرفی شد.
مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل/ سرهنگ جابر عسگری فرمانده سپاه آمل شد
 

به گزارش سفیر هراز، طی حکمی از سوی فرمانده سپاه کربلای مازندران با حضور سرهنگ حسین محمدرضایی جانشین فرمانده سپاه مازندران فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل معرفی  و‌ منصوب شد.
فرمانده سابق سپاه آمل در این مراسم با بیان اینکه سپاه طی ۴۰ سال دوران انقلاب هر جا کاری یا ماموریتی خواسته شد حضور فعالی داشته است، بیان کرد: این قشر همه جا بهترین ها و موفق ترین ها بوده و در همه ماموریت ها در مقابل بدخواهان استکبار جهان اسلام حضور داشت.
سرهنگ بهروز عیسی زاده با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری داستان سپاه را یک داستان عجیب دانست، افزود: نقشی که سپاه در همه اعصار ۴۰ ساله دوران انقلاب اسلامی داشته در کنار همه اقشار نظامی، امنیتی و انتظامی بوده است تا بتواند به پیروزی ها دست یابد.
وی گفت: در حفاظت از مرزها با ترکیب مهندسی نیروی زمینی کارهایی کرد که نه جایی نوشته و نه تصویری بر جای ماند.
عیسی زاده خاطرنشان کرد: سپاه در ساخت سلاح های نظامی به ویژه پهباد به جایگاهی برسد که دشمن ایران را در جایگاه بهره مندی از شرایط آن سلاح ها قرار دهند.
فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل نیز در آیین با بیان اینکه در حوزه انقلاب اسلامی گام های بزرگی پشت سر گذاشتیم تا آن نهال انقلاب را به تنومندی برسانیم، گفت: امروز همچنان این رشد تنومندی انقلاب با نثار ۲۰۰ هزار شهید ادامه دارد تا گام دوم آن با بیانیه های مقام معظم رهبری برداشته شود.
سرهنگ جابر عسگری با اشاره به اینکه استمرار این انقلاب از خود انقلاب مهمتر است، تصریح کرد: انقلابی که هر چه دارد از شهداست و سپاه محکم با خانواده های شهدا عقد و پیمان می بندد.
وی افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند و باید در خدمتگذاری به آنها مدیران و مسئولان حضور فعال داشته باشند و سپاه نیز در همه حوزه های فرهنگی، سازندگی و اجتماعی حضور دارد.
در پایان این مراسم با اهدای حکم انتصاب فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل به سرهنگ جابر عسگری از سوی جانشین فرمانده سپاه مازندران، با اهدای لوح سپاس از زحمات دو ساله سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سابق سپاه آمل تقدیر به عمل آمد.


دشمن تا پایداری انقلاب اسلامی با ایران می جنگد


جانشین فرمانده سپاه مازندران گفت: دشمنان اسلام تا این انقلاب هست پا پس نمی کشند و با ما می جنگند بنابراین باید به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از گذشته گام دوم این انقلاب را اساسی برداریم.  
 سرهنگ حسین مخمدرضایی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه آمل واقع در حسینیه ثارالله سپاه این شهرستان با اشاره به اسلام از نگاه متفاوت جوامع متعدد بیان کرد: انقلاب ایران از آن اسلامی هست که از زمان پیروزی اش دشمنان به دنبال نابودی آن تلاش داشتند.
وی با بیان اینکه اعتقاد ما این است که اسلام ما جامعیت دارد، افزود: این اسلام فقط اختصاص بر واجبات شرعی چون نماز نیست بلکه توجه به دیکر قائدات اسلام نیز هست.
محمدرضایی با اشاره به اینکه آنهایی که رقیب اسلام هستند به همه چیز اسلام کار دارند، تصریح کرد: اکنون همچنان جبهه مخالفین انقلاب اسلامی وجود دارد که بسیار کینه توز و لجوج هستند؛ دشمنانی که تاکنون در جبهه مقابله انقلاب، مکتب امام و انحلال آن کم نگذاشت و این حرکت را از ابتدای پیروزی انقلاب با عناوین مختلف آغاز کرد.
جانشین فرمانده سپاه مازندران بزرگترین توطئه دشمنان را جنگ ایران و عراق بیان و عنوان کرد: این فتنه ها موجب مکتب الهی پویا و پایندگی انقلاب شده است تا امروز که انقلاب اسلامی در جهان اسلام تعریف شود.
وی ادامه داد: از همان زمان جنگ انقلاب اسلامی و مکتب امام کار خود را کرد تا امروز مرضیه هاشمی در آمریکا بلند شوند و آمریکا نتواند مقابلش بیاستد.
محمدرضایی اضافه کرد: مردم نیز در این جبهه در تمام بحران ها، مشکلات و تهدیدات دشمنان آمدند و حضورشان را به اثبات رساندند تا به امروز که به مقام معظم رهبری اثبات کردند.
وی با تاکید بر اینکه حضور این مردم بر علیه عوامل ضد انقلاب بسیار ضروری بوده تا گام ۴۰ ساله انقلاب را برداریم، گفت: امروزه انقلاب به پیشرفت دست یافته و یک کشور استقلال سیاسی شده تا امنیت داخلی را برای مردم ایجاد کند.
جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه ایران در بسیاری از شاخص های توسعه چون دانش سدسازی، سلاح نظامی، پزشکی، علوم مختلف به پیشرفت رسیده است، بیان کرد: دشمنان اسلام تا این انقلاب هست پا پس نمی کشند و با ما می جنگند بنابراین باید به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از گذشته گام دوم این انقلاب را اساسی برداریم.

 


 

 

کد مطلب: MTY2NzU0
 

 
کیمیا سامانه