فرمانده انتظامی آمل خبر داد

دستگیری عاملان قاچاق 10 تن چوب جنگلی در آمل

تاریخ انتشار : شنبه - ۰۴ / اسفند / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی آمل گفت: متهمان با توقیف یک دستگاه خودروی کامیون و یک دستگاه خودرو وانت نیسان در حین بارگیری 10 تن چوب قاچاق دستگیر شدند.
دستگیری عاملان قاچاق 10 تن چوب جنگلی در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ نعمت الله آزادی در گفت‌‌و‌گو یی با اعلام خبر اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق محصولات جنگلیدر منطقه دابودشت آمل گفت: ماموران انتظامی بخش "دابودشت" این فرماندهی موفق به شناسایی 2 قاچاقچی محصولات جنگلی در این شهرستان شدند.

 

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران با شناسایی محل دپوی چوب های قاچاق توسط متهمان شدند .

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به اینکه پس از هماهنگی با مرجع قضایی متهمان دستگیر شدند، تصریح کرد: در بازرسی از محل فعالیت آنان بیش از 10 تن انواع چوب آلات جنگلی قاچاق كشف شد.

 

وی از توقیف یک دستگاه خودروی کامیون و یک دستگاه خودرو وانت نیسان در حین بارگیری چوب قاچاق توسط متهمان در این محل خبر داد و گفت: این افراد پس از تشكیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

 

وی با بیان اینکه برای حفظ منابع طبیعی به عنوان جزء مهمی از زندگی و حیات بشر و حق نسل آینده برای ادامه بقاء نیازمند همکاری همگانی است، افزود: در این راستا همراهی و همكاری شهروندان در شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان نقش بسیار مهمی در موفقیت پلیس در اجرای ماموریتها و تولید امنیت پایدار در جامعه خواهد دارد.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2NzQ5
 
 
کیمیا سامانه